Skip to main content

ODSÁVAČKY - půjčování profesionálních nemocničních odsávaček. POMŮCKY A PRÁDLO zn. Medela pro těhotné a kojící maminky - prodej.

Nabízíme k zapůjčení profesionální elektrické odsávačky mateřského mléka zn. MEDELA Lactina Select a Symphony. Jsou vhodné pro všechny maminky, které nemohou po určitou dobu své děti kojit nebo mají nedostatečnou tvorbu mléka, potřebují pomoc s "nastartováním" a udržením laktace, se zvýšením množství mateřského mléka nebo naopak odsát přebytky mléka.

Informace a objednávky přijímají laktační poradkyně: 

PhDr. Milada Matoušová, Ph.D.
kontakt: 604 142 999, centrum@dvojcata.org
 
Gabriela Vítková
kontakt: 739 544 207, gavitkova@gmail.com
 

Elektrická profesionální odsávačka Symphony firmy MEDELA:

 - První elektrická odsávačka s dvoufázovým odsáváním mateřského mléka, které věrně napodobuje sací rytmus kojence. Počáteční rychlý rytmus sání, stimulující vylučování mléka, přechází do pomalejšího hlubšího sání. Symphony umožňuje automatické a manuální přepínání mezi fázemi odsávání a nastavení vakua podle potřeb maminky.
- možnost odsávání z obou prsů současně = šetří čas
- určená k nepřetržitému (nemocničnímu) provozu
- vhodná zejména v těchto případech:
- problémy s nástupem laktace - vhodná pro maminky, které potřebují po porodu nastimulovat laktaci
- nemohou-li být děti kojeny (inkubátory, JIP, nedonošenci, slabé děti) a jsou krmeny mateřským mlékem jinak, než sáním z prsu


Elektrická profesionální odsávačka Lactina Select firmy MEDELA:

- Jednofázová odsávačka je vhodná pro odsávání doma i v nemocnici. Umožňuje nastavení rychlosti a síly odsávání. Tiché fungování bez vibrací.
- možnost odsávání z obou prsů současně = šetří čas
- určená k nepřetržitému (nemocničnímu) provozu
- vhodná zejména v těchto případech:
- k udržení tvorby mléka při již dobře nastartované laktaci
- ke zvýšení tvorby mateřského mléka při jeho přechodném nedostatku, např. v době růstového spurtu dětí
- při nadbytku mateřského mléka


Podmínky zapůjčení odsávačky Symphony v hodnotě 55.200 Kč:

- VRATNÁ kauce 5.000 Kč
- poplatek za zapůjčení 70 Kč/den 
(minimální zápůjční doba je 1 týden)
- zakoupení vlastní odsávací soupravy na obě prsa za 798 Kč (lze koupit i pouze jeden set za 399 Kč) - nutné z hygienických důvodů. Po vrácení odsávačky zůstanou mamince dvě lahvičky s uzávěrem a prsními nástavci, které jsou kompatibilní s příslušenstvím pro všechny odsávačky zn. MEDELA.


Podmínky zapůjčení odsávačky Lactina Select v hodnotě 31.724 Kč:

- VRATNÁ kauce 5.000 Kč
- poplatek za zapůjčení 50 Kč/den 
(minimální zápůjční doba je 1 týden)
- zakoupení vlastní odsávací soupravy na obě prsa za 798 Kč (lze koupit i pouze jeden set za 399 Kč) - nutné z hygienických důvodů. Po vrácení odsávačky zůstanou mamince dvě lahvičky s uzávěrem a prsními nástavci, které jsou kompatibilní s příslušenstvím pro všechny odsávačky zn. MEDELA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabízíme také speciální lahvičku Calma pro kojené děti (150 ml) - lahvička usnadňuje přechod mezi kojením a dokrmováním odstříkaným mlékem. Jedná se o speciální lahvičku na podávání mateřského mléka kojeným dětem, protože má průtokový systém vyřešen tak, aby miminko mohlo pít vlastním přirozeným způsobem, respektujícím jeho rytmus sání, polykání, dýchání i odpočinku při pití. Velmi jemné silikonové zakončení savičky dítěti umožňuje pohybovat jazykem stejně jako při kojení. Jedinečný systém ventilace odvádí přebytečný vzduch z lahve a zabraňuje tak nadýmání dítěte.
Cena lahvičky: 690 Kč (lahvička 150 ml s Calma systémem + lahvička 250 ml) 
 
Pro nezralé novorozence a děti, u kterých je kojení zpočátku obtížné nebo které mají potíže se sáním, je vhodný systém Calmita. Umožňuje podávání mateřského mléka i extrémně nezralým dětem a postupné budování dovedností pro přirozené krmení z prsu. Savička je kompatibilní se všemi lahvemi Medela. Nabízíme dva typy: Starter a Advanced.
Cena savičky: 64 Kč
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Můžete si u nás zakoupit i další pomůcky zn. Medela pro těhotné a kojící matky, těhotenský podpůrný pás, podprsenky pro kojící maminky a další praktické pomůcky.

Vše prodáváme za ceny uvedené v ceníku Medely, tj. bez jakýchkoliv přirážek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkujeme MPSV a Nadaci ČEZ za finanční podporu, díky které jsme v roce 2014 mohli zakoupit dvě nové elektrické odsávačky mateřského mléka Medela Symphony.

Děkujeme našim rodinám, které nám v roce 2015 finančně pomohly s nákupem elektrické odsávačky mateřského mléka Medela Symphony s odsávacím programem pro nedonošená miminka.