Skip to main content

PRAVIDELNÉ AKCE

 

Všechny akce jsou v předstihu vyhlašovány v rubrice Novinky

 

 • BURZY

Pražská burza oblečení, kočárků, sportovních potřeb a dalších věcí pro dvojčata se koná na jaře, v létě a na podzim.

V roce 2012 se letní burza koná v neděli 3. června od 14-16 hodin v tělocvičně FZŠ prof. Otokara Chlupa. Adresa školy: Fingerova 2186, PRAHA 5 - Nové Butovice.

Každý si prodává své věci sám (je potřeba deka či prostěradlo, které se prostře na zem). REZERVACE prodejního místa dopředu JE NUTNÁ !!!  Vstup do prostor školy je možný pouze po přezutí, nezapomeňte proto přezůvky !!!

Vstupné:

50 Kč/prodávající osoba a 30 Kč/pouze nakupující osoba, pro členy Klubu je to 40 Kč/prodávající osoba a 20 Kč/pouze nakupující osoba.

Více na: http://www.dvojcata.cz/node/703809

 

 • VÍKENDY V BOSKOVICÍCH

 

Druhý víkend v červnu se koná tradiční sraz dvojčat a vícerčat ve Westernovém městečku v Boskovicích. Zde se vždy dobře baví celá vícerčatová rodina. Westernové i indiánské atrakce jsou úžasnou podívanou. Divadelní představení jsou skvělá a večerní country bál v novém saloonu potěší všechny dospělé. Registrace dvojčat probíhá vždy v sobotu od 10 do 11 hodin před saloonem. Společné foto a vyhlášení soutěže o nejmladší, nejstarší a nejvzdálenější dvojčata bývá v pravé poledne. Ubytování přímo ve westernovém městečku je možné.

Letošní, již VII., ročník celorepublikového setkání dvojčat a vícerčat  se konal ve dnech 11. a 12. června 2011 ve westernovém městečku Boskovice (u Brna). Sešlo se zde 62 párů dvojčat, 3x trojčata. Nejmladšími účastníky byla Anička a Honzík, kterým ještě nebyly 4 měsíce, nejstaršími byly letos již 82leté dámy Libuška a Vlastička. Z největší dálky za námi přijela dvojčata z Schweiserblicku u Basileje a i letos s námi prožily pěkný den dvě rodinky, které mají dvojčata hned dvoje. Na reportáž ze setkání se můžete podívat na: http://aktualne.centrum.cz/video/?id=379204

Všichni si užili krásný den plný představení s koňmi, lasování, pistolníků a westernových dětských soutěží, kterých se rádi účastnili i rodiče. Těšíme se na VIII. ročník, který se bude konat v sobotu 9.6.2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Společná LETNÍ DOVOLENÁ S DENNÍM TÁBOREM v Jedlové v Orlických horách

   

   

   

   

  Jedlové-Deštné pořádáme každoročně 3. týden v srpnu  dovolenou pro rodiny s vícerčaty. Máme připraven program pro děti od 6-13 let, hlídání netáborových dětí 2 hodiny dopoledne, 2 hodiny odpoledne (soutěže, bojovky, karneval, olympiádu, výtvarné a rukodělné činnosti...), pro maminky cvičení a ruční práce (hlídání malých dětí zajištěno) a další akce, u kterých se pobaví celá rodina. Na přípravě a realizaci programu se můžete podílet i vy.

   

  Další barevná a příjemná sobota s rukohrátkami se konala 9.4.2011 hod 14 do 17. hod. Opět v krásných prostorách domova Sue Ryder v Michli; kde byly připraveny výtvarné dílny - výroba přáníček, bižuterie, papírových květin atd, hlavolamy, hry a různé soutěže, pro děti i seniory.

  •  MAMINY  

  Oblíbený relaxační víkend pro maminky se koná třetí víkend v lednu. Společné setkání probíhá od pátku do neděle v Deštěné-Jedlové v Orlických horách, v příjemném prostředí chaty Kristýna. Doprava z Prahy je organizována podle počtu přihlášených, mimopražští si dopravu zajišťují sami.

  • PRVNÍ PONDĚLÍ V MĚSÍCI

  Sraz maminek v restauraci Aston v Praze na Smíchově, roh Matoušovy a Preslovy ulice - každé první pondělí v měsíci, od cca 19.30 či 20 hodin.

  Prosíme maminky, které by měly o tato setkání zájem, aby se nám ozvaly telefonicky nebo mailem do Klubu, abychom se mohly domluvit. Děkujeme.

  • SKLÍPEK

  V dubnu pro vás již tradičně připravujeme výlet za hranice všedních dnů do vinného sklípku ve Velkých Pavlovicích. V ceně je ubytování ze pobyty na neděli, posezení ve sklípku cca 6 hodin s degustací mnoha druhů vín, zajímavý výklad o víně a vinařství. Volná konzumace vybraných vín po dobu posezení, večeře a obložené studené mísy na stůl. V ceně není zahrnuta doprava. 

   

  -----------------------------------------------------------------

  Informace o akcích: Gábina Vítková, gavitkova@gmail.com

   

   

 • Dokumenty ke stažení: