Skip to main content

Manželovy padesátiny

Posted in

Dobrý den,
nemáte nějaký tip na dárek k padesátinám pro mužského?
Prosinec se blíží a já vůbec netuším, co bych měla manželovi koupit, protože on fakt vůbec nic nepotřebuje. Oblečení mi k padesátinám přijde blbé, veškerou "techniku" včetně CD si koupí radši sám, knížky nečte a jako koníčka má šachy, které hraje na mobilu. Rád pije víno, tak mu dcerka koupila hezkou karafu a k tomu koupíme nějaké dobré červené, ale to mi přijde málo.
Taky nemůžu dělat nějakou veleoslavu, jednak na to Radek moc není, jednak je to letos rok, co mu umřela maminka a ještě bohužel odešla 9.12., pohřeb jsme měli 19.12., manžel má ty narozeniny 18.12. Myslím, že to první výročí úmrtí kohokoliv je vždycky nejhorší a zrovna se to takhle nešťastně sešlo v tom prosinci.
Tak si s tím nějak moc nevím rady...
Milada

Díky !!!

Budu moc ráda.
Manžel před nějakou dobou náhodou zmínil, že by chtěl holicí strojek, tak jsem mu koupila Philips, podle mě hezký a snad mu bude vyhovovat. Ještě bych k tomu pořídila ten soudek a buď nějakou večeři nebo víkend, to ještě musím domyslet.

Adresu zjistím....

Delaji i vino. Maji to na

Obrázek uživatele Lucka V.

Delaji i vino. Maji to na strankach

Degustace ?

Hloupý dotaz, ale myslela jsem, že v Neviditelné kavárně by to byla degustace kávy nebo čaje :-)
Ale je to bezva tip, vlastně bych to mohla dát jako dárek manželovi a dceři, když je to víno, oni by si to užili.
Děkuju !!!!

Díky moc za tipy a nápady !!!

Vy jste všechny tak kreativní, zato já jsem v tomhle úplně nemožná :-(
Líbí se mi ten soudek, Zuzko, archivovat můžeme ve sklepě. Můžu poprosit o nějaký odkaz?
Výjezd za vínem by byl fajn, ale to by asi musel jet ten můj muž s naší Katkou, já víno skoro nepiju, moc mi nechutná. Letos jsme byli na Moravě a oni dva vesele degustovali a my jsme s Vojtou pili ovocné šťávy Réva Rakvice (ale byly vynikající !!!).

Degustace poslepu Super nápad! !!

Obrázek uživatele Janact

Poznali jste něco? Mé by zajímalo zda bych dala vůbec bílé od červeného. .. Ale mám dobrý tip pro manžela pro Ježíška :-)

Super akce je degustace

Obrázek uživatele Lucka V.

Super akce je degustace poslepu. V neviditelne kavarne. Dostali jsme to pd deti k vanocum a byl to skvely vecer. A zaroven to myslim splnuje tu podminku nejuchat kdyz je to spojene se smutnym vyrocim.

Já bych taky volila

Obrázek uživatele LadaVac

nějaký pobyt,pro vás dva nebo celou rodinu.

Pobyt s ochutnávkou vina ve sklípku?

Obrázek uživatele Janact

Když rad pije vínko? Vyjet si spolecne da víc než veledar.... aspoň pro me :-)

Nebo nějaky akčnější zážitek je jich mraky a záleží na povaze. ..

Nebo něco skloubit s tema šachama

Co třeba někam jet - víkend

Obrázek uživatele Radunka

Co třeba někam jet - víkend nebo tak něco? Nebo něco od jídla - něco luxusnějšího? Nebo nějakou legrácku? Pamatuju, jak jsme jako děti furt pekli buřty a pak darovali "otčímovi" 50 vázaných buřtů...

Chlapi jsou potížisti :)

no, to je těžký

s chlapama je v tomto problém.....záleží jak je na tom s tím vínem....pro jednu podobnou příležitost jsme nechali vyrobit dřevěný soudek s "požadovaným" motivem a nápisem na uskladnění vína....netuším jak jste na tom vy, zda by bylo případně kde "archivovat". Zuzka