Skip to main content

Dotaz, prosba na admina stránek

Obrázek uživatele marketad

Dobrý den,

měla bych dotaz na administrátora těchto webových stránek. Před několika týdny, když jsem se snažila dohledat nějaké téma ve starší diskuzi přes vyhledávač, tak mi to zahlásilo error, a když se o to pokouším teď, tak mi vyjede komunikace za roky 2011, 2012, ale už ne ta z poslední doby.

Proto mám dotaz, z jakého důvodu tomu tak je a pak mám následnou prosbu, zda by bylo možné zpřístupnit celé diskuzní fórum hlavně za posledních pár let.

Momentálně řeším nedoslýchavost u dcery, která se zřejmě bude řešit odstraněním mandle a proto bych si k tomu ráda načetla zkušenosti přispívajících maminek.

Děkuji, Markéta

Brzkou dobou jsem měla na

Obrázek uživatele marketad

Brzkou dobou jsem měla na mysli víc týdny, než dny :) Hlavně ať se s Gábinou pořádně vyležíte a jste zdravé!

Ještě k tomu vyhledávání - já si právě nepamatuju, kdo kdy co zakládal, takhle zadám klíčové slovo a je to, taky vyjede třeba 8 stránek příspěvků, ale je to pro mne přehlednější a rychlejší. Podle přispěvatelek také vyhledávám, mám pár svých oblíbených, jejichž názor se mi líbí, ale těch příspěvků je ve fóru opravdu mraky. Už proto by byla škoda o ně přijít.

Díky, Markéta

Pokusíme se co nejdřív,...

... jakmile se obě zmátoříme z chřipky, která nás obě totálně zkosila.
Jinak já vyhledávám starší diskuze podle toho, kdo je založil (pokud si to pamatuji) a nebo podle toho, kdo tam přispíval (totéž). Ale není to dobrý způsob a je to škoda, protože někdy stačí kouknout do starší debaty, když člověk něco hledá.
Zdraví Milada

Milado, děkuju za zprávu.

Obrázek uživatele marketad

Milado, děkuju za zprávu. Budu doufat, že se nového správce zadaří sehnat v brzké době. Do fóra chodí už jen pár skalních příznivců a pokud by nešlo nic dohledat ani v našich starších příspěvcích, tak si myslím, že přestanou chodit už i ti. Mrzí mne to, mne samotné web pomáhá už víc jak pět let.

Děkuju, Markéta

Opravdu nefunguje ....

... a hledáme na správu stránek někoho nového, protože my s kolegyní máme sice admin přístup, ale jen jako uživatelky a stejně bychom problém s vyhledáváním nevyřešily.
Každopádně to řešíme a doufáme, že se nám podaří správu webu co nejdřív zajistit.
Milada

Nevím,

Obrázek uživatele LadaVac

zda tu nějaký admin vůbec funguje,zdá se mi poslední dobou ,že už ne.

-

Přidávám se k prosbě. Už jsem na tento problém narazila vícekrát. Nyní by se mi hodila diskuse k jízdním kolům, taky nemůžu najít.