Skip to main content

dovolená Kréta

Posted in

Všechny moc zdravím,

nemáte prosím tip na ubytování na Krétě? Aby byla hezká pláž. Chceme už vzít děti k moři a Kréta se nám líbí, že je dobrá možnost výletů. Nebo máte i nějaké jiné oblíbené místo?

ahoj, byli jsme 2x po sobě

ahoj, byli jsme 2x po sobě https://www.fischer.cz/recko/kreta/malia/allsun-carolina-mare?ppcbee-adtext-variant=ETA+hotely+-+Řecko+2&utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=2-LT-Bee-Hotely-Řecko-(E+P)-ECPC&utm_content=Carolina+Mare+-+KSSBE+Kréta&utm_term=carolina+mare&AC=2&TTM=1&DF=2018-04-21|2018-05-19&AMC1=2, super mooc se nám tam líbilo, letos chtěli děti znova, ale už jsem řekla, že pojedeme jinam.

Taky po něčem pokukujeme :)

Obrázek uživatele fretuska

Taky po něčem pokukujeme :) Sašo, mrkla jsem na odkaz od Tebe, ten hotel vypadá fantasticky. Ovsem ta cena taky, pri pobytu na dele jak 7 dní :))))

Děkuji za doporučení, kouknu

Děkuji za doporučení, kouknu na ně. Jsem zvědavá, co budou děti říkat na moře :-)

Mikri Poli

Je to už tedy 6 let, kluci měli 2 roky a byli jsme v hotelu Mikri Poli https://hotel.invia.cz/recko/kreta/mikri-poli/tour-1028890/?id=121197143... a super - jídlo, bazény, pláž, dětské hřiště, miniklub. Všichni jsme si to moc užili ...
Saša

-

Dotaz na mě dělal dojem, že Krétu neznáš, tak to se omlouvám :) :)
Pokud chcete východ, zkus kouknout na hotel Ariadne Beach. Na ten jsme měli zálusk, ale CK nám za pět minut 12 doporučila jiný hotel. Byli jsme se pak v Ariadne podívat. Bylčerstvě postavený, v r. 2012. Sice leží u hlavní silnice, a do centra pěšky to nebyla moc okouzlující procházka, ale pláž a moře nádhera. Jaké má hotel recenze, netuším.

Už jsme právě procestovali

Už jsme právě procestovali ještě před dětmi západ Kréty, tak jsme si říkali, že tentokrát můžeme zkusit východní část. Děti mají pět let a na dovolené bývají správní cestovatelé, ale je mi jasné, že na několika hodinové přesuny by to úplně nebylo. Tenkrát jsme z ubytování nadšení nebyli, doufám, že už kvůli dětem letos vybereme lépe.

-

Já Krétu miluju, ale pokud Vám padla do oka jen kvůli cestování, tak abyste v reálu nebyli zklamaní. Kréta je strašně veliká, takže Ti doporučuji vyhledat si místa, kam byste se chtěli podívat, aby sis zjistila vzdálenosti. Může to být i pár stovek km. A krásná místa a možnosti výletů jsou všude. Nevím, jak máte velké děti, ale předpokládám, že radius budete chtít cca 100 km. Jde taky o to, zda preferujete koupání a pláže, a sem tam výlet, nebo výlety především.
Mně osobně se s dětmi osvědčilo východní pobřeží Rhodu. Sama ten ostrov nemám jako nej, ale moře je tam božsky teplé (nejteplejší v Řecku). Např. v Kolymbii, což sice není letovisko snů, ale jsou v dosahu tři krásné pláže v dosahu a skvělé šnorchlování. Už na zač. července má teplotu 27 st. Za památkama do hlavního města nebo jinam to není daleko.
Nejhezčí přírodu mají Jonské ostrovy, ale památky díky častým zemětřesením žádné.
Ještě co se týče cestování, upozorňuji na ceny benzinu. Vloni mě překvapilo, že se benzin vyšplhal na 45 Kč. Oproti našim 30 Kč je to citelný rozdíl.

byli jsme teda

Obrázek uživatele LadaVac

bez dětí,ale nadšení a hodláme se tam vrátit,dovedu si představit i s dětmi
https://www.viamare.cz/recko/kreta/alianthos-beach/