Skip to main content

Madarsko, Gyor apod.doporucite ?

Posted in

Nejake doporuceni na ctyrdenni pobyt v Madarsku, lazne, hotel, polopenze, termaly, tak 4hod od Prahy....prosim o konkretni tip. Je nas pet :-) Moc diky. Ivet

Vladi,

Obrázek uživatele LadaVac

my to děláme stejně jako Lucka,když dlouhá cesta,starujeme ve 2-3 ráno,loni takhle do Švédska, dojeli jsme v 18 h a do půlnoci seděli s příbuznými u vínka.Ale naši jsou taky skřivani a v autě spí hned po 10 minutách jízdy.My s mužem už 8 let vstáváme do práce v 5 h bez budíku,tak to mají po kom mít:)

Tak to obdivuji. Naši známí

Obrázek uživatele Vladkax

Tak to obdivuji. Naši známí nám toto taky tvrdili při cestě do Chorvatska, byli tam během dopoledne a celý den pak bojovali "o přežití", děcka otravná, oni nevyspalí... my jsme dorazili ve 4 odpoledne, chtěli jsme s nimi jít na pláž a večer na pivo, oni toho nebyli schopní, padli do postele. Ale za rok jeli stejně (podle mě) nesmyslně...

Tp zalezi. Nasi kamaradi

Obrázek uživatele Lucka V.

Tp zalezi. Nasi kamaradi skrivani takto jezdi. V poledne si ridic da spanek po o a jsou ok.
My radsi jezdime na noc neb jsme sovy a nevadi nam ani jednomu ridit v noci.

ve tři ráno? to raději déle v

Obrázek uživatele Vladkax

ve tři ráno? to raději déle v autě....

-

My jeli na pohodu, takže jsme jeli déle ale pokud bych tam potrebovala byt do 4, jak zněl dotaz, dá se. My nejsme žádní cestovatelé, spíše letame, ale ta cesta mě mile překvapila. Žádný zadrhel, kolony ... v maďarsku moc pěkné dálnice.

Z okraje Prahy do Díry ( tak

Obrázek uživatele Lucka V.

Z okraje Prahy do Díry ( tak říkají Gyoru naši chlapci ) odjezd ve tři ráno. pod pět hodin v pohodě :)
Ale reálně to je cesta na šest hodin, když budeš mít kliku na průjezd Brnem tak i s pauzou na zmzrku.

to se jedná o jízdu bez

Obrázek uživatele Vladkax

to se jedná o jízdu bez přestávky, bez uazvírek a jen v levém pruhu, co? :-) A start se počítá v Průhodnicích.... my máme víc jak půlhodinu jen do těch Průhonic

Zuldo, a kudy jezdíte? Přes

Zuldo, a kudy jezdíte? Přes Bratislavu? Příště řeknu manželovi ať šlápne na ten pedál. :D

Cesta 4hod. ?

Obrázek uživatele Janact

Me opravdu mile prekvapila!.
za 4hod jste z prahy v madarskych lazni? Autem? My o tom uz dlouho mluvime..a odrazuje nas ta cesta...

My totiz jeli autem jen k Frydku mistku z prahy nejake 4hod. Tak nevim, co jsme vyvadeli

-

Nevím, jak velké máš děti, ani další požadavky. Ale doporučuji Sárvár. Z Prahy cca 4,5 h., pro děti ideální. Gyor je o kousek blíž, do 4 h. z Prahy v pohodě. Sárvár má moc pěkný venkovní akvapark, hned vedle super lanové centrum. Ale chce to teplo (léto). Lázně mají ale i vnitřní tobogány a bazény, vlnobití, apod. Ubytovali jsme se v moc hezkém apartmánu přes booking, obrovská zahrada s výběhem pro koně. Majitel nás vozil na koních, děti nadšené. Ale bez jídla, většinou jsme se stravovali v lázních, 4 dny se to dá vydržet :). Na booking najdeš určitě i s PP.
O Mederu jsem slyšela jen dobré, ale Maďarsko je oproti SR neporovnatelně levnější. Jak ubytko, tak vstupy a jídlo. A zážitek stejný.

Ahoj Ivet, úplně ti

Ahoj Ivet,
úplně ti neporadím, jen jsem chtěla napsat, že cesta do Maďarska z Prahy za 4h není reálné. Naši bydlí na SR kousek od hraníc (Veľký Meder, mimochodem jsou tam výborné lázně a vodní ráj pro děti) a autem cesta trvá ideálně 5-5,5h anebo jezdíme tam vlakem s přestupem v Bratislavě a to je 6h. Győr je od Medera cca 20 min.
Betka