Skip to main content

Vánoční stromeček z roliček

Obrázek uživatele Vladkax

Ahojte, slíbila jsem, ze sem vložím něco z našeho vanočního tvoření, tak to plním. Mimo jiné jsem s dětmi dělala vánoční stromeček z roliček, navod připojuji. A přeji všem hezké a pohodové svátky!

Kraaasa

Obrázek uživatele Janact

Obdivuji napad, trpelivost a sikovnost :-)

Vladi

Obrázek uživatele LadaVac

jsi šikovná,krásný

Ahoj Market, děkuji za

Obrázek uživatele Vladkax

Ahoj Market, děkuji za pochvalu :-) Na tom Instagramu jsou většinou pod jednou titulní fotkou vložené další, s postupem jak se to vyrábí. Na počítači jsou tam vidět šipky, přímo na té fotce (ne vedle fotky)
https://www.instagram.com/p/BbEPprAlUtW/?taken-by=fun_creation_
Věnce vyrábím ráda, je to pro mě velký relax, navíc tím recykluji staré oblečení, závěsy, povlečení atd. Je třeba nastříhat fůru malých čtverečků (obdélníčků), které se pak těsně vedle sebe zapichují malým šroubovákem do polystyrenu. Ten polystyren je dobré natírat Herkulesem, aby to pak nevypadávalo. Látky je velká spotřeba, obzvlášť, když jsou věnce zapíchané z obou stran.
Tak ať se kdyžtak dílo podaří! Případné dotazy k čemukoliv, co jsme tvořili, ráda zodpovím.

Teda Vlaďko, máte to moc

Obrázek uživatele marketad

Teda Vlaďko, máte to moc hezký! Dívala jsem se na Instagram, tam toho máte dost (doufám, že jsem se dívala na tvůj účet ;) a opravdu krásné a přitom jednoduché. K jednotlivým vytvorum jsou i návody? Zaujaly mne ty věnce z textilu.

Jinak také přeji pohodové svátky plné radosti!

teď vidím, že rozlišení tedy

Obrázek uživatele Vladkax