Skip to main content

šaty na ples - kde vybrat

Posted in

Potřebuji nutně plesové šaty. Nemáte tip, kde dobře nakoupit? U nás bohužel nic nekoupím, nic tady nemají, takže budu asi riskovat přes internet. Ale nevím kde. POtřebuji něco na menší postavu(164cm) a hlavně potřebuji něco na svoji neforemnou postavu, co zakryje břicho, silnější stehna, a paže - ideální by byl asi pytel, co?

Jj a to navic ani nerodil :-D

Obrázek uživatele Janact

....

To by mě celkem mrzelo, kdyby

Obrázek uživatele fretuska

To by mě celkem mrzelo, kdyby o mě něco takového manžel prohlašoval (a to taky nejsem žádnej hubeňour :)).

Vyrazila bych do města, proste si udělej den pro sebe, a vyzkoušej nejrůznější kombinace. Já osobně všechno radši vyzkouším, zásilkové obchody prima, ale pro mě né na oblečení.

Ach jo, já tyhle kritické

Ach jo, já tyhle kritické muže fakt nemůžu...a on má dokonalou postavu???

LuckoV - to jo, ten by byl

LuckoV - to jo, ten by byl nadšený...Nevím, jak by zvládl hodiny stát v obchodě

Anahoh ten tvuj muz je tedy

Obrázek uživatele Lucka V.

Anahoj ten tvuj muz je tedy zlaticko. Asi bych ho pozadala at jde se mnou nakupovat kdyz je tak kriticky. A sloup je taky typ postavy :)

Osobně si myslím, že do

Obrázek uživatele katyvypl

Osobně si myslím, že do tabulkových velikostí spadá tak 1 z 10 žen. :-) Moje míry jsou například 90-65-100... Takže v pase mi vše visí a přes zadek málo co přetáhnu. :-))) Když jsem byla mladá holka, byla jsem pěkně oplácaná a všechny kamarádky mi záviděly, že už mám prsa (říkaly teda kozy jak vozy) :-D Nikdy jsem se za váhu moc nestyděla, byla jsem usměvavá a hodně kamarádská a o kluky ani o kamarády jsem nouzy neměla ani v nejmenším. Po dětech jsem hodně zhubla, prsa nemám žádný (zaplať pánbůh za podprsenky intimisimi) :-) Ale hlavu si z toho nedělám - jsem matka tří dětí, honit chlapy už nikde nepotřebuji a oblečení opravdu udělá hodně. Chce to zkoušet a zkoušet. Občas si koupím něco, co na sebe vezmu jen jednou a pak zjistím, že se v tom vůbec necítím dobře. Naopak věci, co mi padnou, nosím do roztrhání. :-)
Katka

MADLA :-)

Obrázek uživatele Janact

SOUHLASÍM S KATKOU... :-)
TAKY ZNÁM PÁR CHLAPŮ, KTEŘÍ O TEBE ANI KOLO NEOPŘOU, KDYŽ NEBUDEŠ MÍT MADÝLKA :-) A NĚKDO MÁ VYLOŽENĚ RÁD, KDYŽ SI MĚKOUČKÁ A NE KOSTLIVEC - PICHLAVEJ

IRČO, TO VĚŘÍM

Obrázek uživatele Janact

TO JE BLBÉ, KDYŽ TĚ NĚKDO TAKHLE SCHAZUJE ...

JE TO MANŽEL? A ON JE IDEÁL?

JÁ BYCH ZAJELA NĚKAM DO MĚSTA (DO NĚJAKÉHO NÁKUPNÍHO CENTRA - NĚŘÍKEJ, ŽE U VÁS NENÍ POBLÍŽ ŽÁDNÉ MĚSTO, KDE JE NÁKUPNÍ CENTRO) A TAM BYCH SI NĚCO VYBRALA... VZALA BYCH TŘEBA KAMARÁDKU, ABY PORADILA .. I KDYŽ ČLOVĚK STEJNĚ SÁM NEJLÍP POZNÁ, CO MU SLUŠÍ, V ČEM SE CÍTÍ :-)
PŘES INTERNET MŮŽEŠ BÝT ZKLAMANÁ A POKUD POTŘEBUJEŠ NARYCHLO, JE TO NAPRD, POKUD BY SI SE NETREFILA.

JÁ JSEM TAKY MALÁ , PODSTATNĚ VÍC NEŽ TY 155CM.. KAŽDEJ JSME HOLD NĚJAKEJ... ZASE TO MŮŽU VYTÁHNOUT NA PODPATKÁCH... COŽ TŘEBA KAMARÁDKA NEMŮŽE .-)

ano, sebevědomí mi chybí.To

ano, sebevědomí mi chybí.To je pravda. Ale je to těžké, když doma slyším, že jsem jak válec a že nespadám do žádného typu postavy - že jsem prostě atyp, kterých moc není, prostě malá, "připrclá" a k tomu velké břicho (na dotaz jaký typ postavy jsem )

Taky jsem na to myslela -

Obrázek uživatele katyvypl

Taky jsem na to myslela - nemít sebevědomí je daleko horší než mít kila navíc. Je prostě rozdíl, když na plese potkám ženu při těle, která hrdě kráčí v hezkých šatech než kdyby šla s hlavou sklopenou a ještě se ošívala, aby se co nejvíc zakryla... Znám spoustu baculek, které normálně nosí silonky a sukně nad kolena, hrdě ukazují výstřih a rozhodně nevypadají nijak trapně, naopak moc jim to sluší. Kdyby vyrazily v něčem, co by připomínalo pytel, hned by tím samy poukazovaly na to, že se cítí být tlusté a nechtěné. Mnoho mužů preferují ženy, které na sobě mají tzv. madla :-) Aby bylo je za co chytit. Takže především je důležité cítit se dobře a věřit, že dobře vypadáš. Občas stačí úsměv a dobrá nálada. Jinak je asi totiž lepší zůstat sedět doma na zadku.
Katka

Annahoj

Obrázek uživatele LadaVac

důležité je naučit se to nosit.Vždy si vzpomenu na naši vyučující psycholožku,která je dnes už paní určitě k 70,nějaké to kilo navíc měla vždy,ale zásadně nosí pestré barvy a když v tom vykročí,hrdě zvedne hlavu a věř nebo ne,chlapi se otáčejí,že by si krky vykroutili :)A vlastně musím říct,že vypadá víc sexy než vychrtlý ženský.

Annahoj

Obrázek uživatele LadaVac

důležité je naučit se to nosit.Vždy si vzpomenu na naši vyučující psycholožku,která je dnes už paní určitě k 70,nějaké to kilo navíc měla vždy,ale zásadně nosí pestré barvy a když v tom vykročí,hrdě zvedne hlavu a věř nebo ne,chlapi se otáčejí,že by si krky vykroutili :)A vlastně musím říct,že vypadá víc sexy než vychrtlý ženský.

to jsou problémy,

to jsou problémy, co?......nejhorší je, že se v tom jaksi nemůžu poznat. Nevím, kam se vlastně zařadit.

Je fakt, že teda tak jako ta tlustá bloggerka v ukázce ještě rozhodně nevypadám

souhlas s Luckou, navíc

Obrázek uživatele Vladkax

souhlas s Luckou, navíc doporučuji matný materiál, vyhýbat se lesklému

Lucka to vystihla naprosto

Obrázek uživatele katyvypl

Lucka to vystihla naprosto přesně. Nemám co víc dodat.
Katka

Myslím, že na tuhle otázku

Obrázek uživatele Lucka V.

Myslím, že na tuhle otázku jsme ti už celkem podrobně odpovídali. Koupit jako první stahovací prádlo a pak se v nem vydat se do města na nákupy :) A nebo dát šanci E shopu a nakoupit on line. Jiný zázračný recept není.
Dobré rady jak vybrat střih dle postavy je třeba na modním pekle a nebo :

http://cs.wikihow.com/Jak-obl%C3%A9ct-postavu-typu-jablko

Tady je popis žen a více typů postavy
v prádle
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-488236/Trinny-Susannah-reveal-...
v hadrech
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-489577/Trinny-Susannah-clothes...

A pak je fajn projít si blog některé fakt tlusté blogerky.Třeba tento:
http://beauticurve.com
to pak člověk trochu ztrácí zábrany si koupit něco odvážnějšího :)