Skip to main content

Tip na jarni prazdniny

Obrázek uživatele Janact
Posted in

Mame hned prvni tyden v unoru.
Mate nekdo napad kam vyrazit na 3-4 dny (krome lyzovani :-) ?
Myslim tim oblast, penzion, kde by se dalo s detma (8let) vyzit i v pripade spatneho pocasi (herna, bazen, atd) nebo v okoli, aby bylo neco pekneho - zajimave muzeum,nebo nejake akce pro deti, hrady a spol budou mit asi zavreno ...

Dekuji

Babylon - meli jsme jiny

Obrázek uživatele LucieR

Babylon - meli jsme jiny hotel, nebyly volne pokoje, jen s palandama, ale prepocitavala jsem, kolik stoji jine ubytko a vstupy platis sama, vyjde to stejne jako jejich drahy hotel a nektere vstupy zdarma. Iq park - detem se libil, nam moc ne, zoo malinka, ale krasna, ale v lete no, lunac jsme nenavstivili. Byli jsme jeste v botancke, taky moc hezka. Iq landie je pry o dost zajimavejsi, iq park byl spis pro nasi vekovou kategorii.

Tak za mě - pohádková

Tak za mě - pohádková vesnička není nic moc - byli jsme tedy jen na prohlídce, na podzim, nelíbilo se mi to....ale to je můj názor.

Petro

Obrázek uživatele Janact

Diky..
Tak js diskuzi nasla a budu hledat jinde :-)

Dekuji :-)

Jano

Obrázek uživatele PetraN

Byla tu o tom diskuze, neumím přes mobil vložit odkaz, zadej si do vyhledávání pohádková vesnička, vyjede ti to. Ale nestojí to za to.

Známa

Obrázek uživatele LadaVac

byla zklamana, davy lidi a fotky předci realitu.

Pohadkova vesnicka Podlesicko?

Obrázek uživatele Janact

Stoji to za ty penize? Byl jste nekdo ?

Co babylon v Liberci? Kamarád

Obrázek uživatele KaterinaAd

Co babylon v Liberci? Kamarád byl s detma, měli v ceně volný vstup do aquaparku i Lunaparku, byli nadšeni. Na 3-4 dny myslím super, je tam zoo, Ještěd, iqlandia a iqpark...