Skip to main content
Obrázek uživatele Tomáš D
Posted in

Zdravím,
některé z vás jistě zaznamenaly, že se na diskusním fóru v poslední době rozmnožil nešvar vytahování starých příspěvků za účelem spamování.
Registrace do diskusního fóra probíhá přes schvalování správcem, nejsme ale schopni v okamžiku schvalování poznat, zda uživatel bude spamovat nebo chce diskutovat.
Pokud narazíte na podobné jednání, dejte mi o tom vědět přes kontaktní formulář. Není v mých silách číst všechny příspěvky a odhalovat tak spamy, když mi o tom dáte vědět, může odstraňování spamů probíhat efektivněji :-)
Tom

Lucko

Obrázek uživatele Tomáš D

taky jsem si toho všiml. Ale aspoň je to mamina dvojčat. A nedělá to často, tak to zatím tolerujeme. Když se tady shodneme na tom, že to tu nechceme, budu to odstraňovat taky.
Tom

Schmitzu

Obrázek uživatele Lucka V.

A jejich barák chaloupky Rudná. Ta sice nevytahuje příspěvky ale nacpe reklamu pravidelně kamkoli, kde jí to přijde jako vhodné, místo do inzerce.

Zdeni

Obrázek uživatele Tomáš D

to ne, mám na mysli vytahování starých příspěvků např. z roku 2012 a vkládání odpovědí s prokliky na webové stránky vlastní nebo spřízněné firmy. Dělají to za peníze a jsou to uživatelská jména, které z diskusního fóra neznáme, protože pouze spamují.

Např.?

Obrázek uživatele Spider17

Myslíš jak vatema mazala příspěvky pouze z části?