Skip to main content

72 hodin se blíží

Obrázek uživatele Lucka V.
Posted in

https://www.72hodin.cz/2016/o-projektu

Znáte tento projekt, účastníte se? Běží už několikátý rok a je to dobrá příležítost
a) jak něco opravit, zvelebit, když to mám zorganizované a připravené a chybí mi jen lidi
b) něco udělat v blízkém okolí, když mám chut něco dělat a nevím kde a jak se zapojit.

známe, naše děti se účastní v

známe,
naše děti se účastní v rámci svého turistického oddílu - třeba loni měly jeden den "kavárnu" - do ní maminky něco upekly, něco vyrobily, pár výrobků vytvořily děti, děti si všechno nachystaly a prodaly a utržené peníze šly na jednu SOS vesničku.
Druhý den pomáhaly v ZOO čistit cestičky. Měly speciál. klubová trika s heslem : máknem a bude to...
a všichni byli adšení.
Letos se zapojují i do akce " V září Světluška září" která bude pozítří.
M.

Lucko neznám,

Obrázek uživatele LadaVac

ale vypadá to fajn.Minulý týden jsem hráli kratinkou / 5 minut / pohádku s obyvatelkami zařízení pro zdravotně postižené.A bylo to fajn.Pak měli akci,kdy je profi vizážistka nalíčila,oblékla a nafotila,fotky jsou i na FB a jsou to úžasné proměny.My divadelníci šli s nimi posedět do restaurace,tak asi do nečeho takového bych šla.