Skip to main content

5. letní sraz, tentokrát v Milovech

Obrázek uživatele Spider17

Již pátým rokem se sešli rodiny dvojčat a vícerčat ze serveru Dvojcata.org, aby si spolu užili společné chvíle a zážitky. Sraz se tentokrát přesunul k malebnému rybníku v Milovech, u kterého se nás letos sešlo 12 rodin. Věřím, že všichni nově příchozí nelitovali a za rok se opět přidají, protože sraz je opravdu pro všechny a každý je vítán. Záleží jen na vás, jestli zůstanete týden, nebo přijdete jen na otočku na pár hodin, zda máte miminka v kočárku, nebo puberťáky, jestli tyto stránky navštěvujete léta, nebo jste se teprve zaregistrovali :-))))
Děti si vyhráli na hřišti, zaplavali v rybníce, povozili na lodičkách, zalezli po horách. Společně jsme se vydali hledat poklad a o dobrou náladu, jídlo a pití nebyla nouze. Ostatně posuďte sami ;-)
Všem zúčastněným moc děkuji, že jsem měla tu čest opět všechny po roce vidět a s nově příchozími se seznámit. Jmenovky letos nevyšli, tak mi odpusťte, když se budu pořád dokola ptát na jméno, ale časem si je taky zapamatuju :-DDDDD
Zdenka
PS.: Holky a kluci, prosím o zaslání emailu se jménem!!!! Abych věděla, kam poslat fotky ;-) Jo a jestli máte Fb, tak i kontakt tam ;-)
A doufám, že i vy ostatní fotografující mi taky nějakou přihodíte, ne jako vloni :-D
PPS.: Bohužel selhala technika, tak jsou fotografie "létajících dětí" rozmazané :-(

Ahoj

Ahoj,
konečně se i nám podařilo na sraz dorazit a musíme říct, že to bylo super :) Moc jsme si to všichni užili, holky se vydováděly na hřišti, koupaly v rybníce a jako bonus spaly ve stanu .. Pořád o tom víkendu mluví, tak moc byly nadšené..
Jsme rádi, že jsme poznali nové tváře, pokecali s těma, co už známe..
Speciálně děkujem organizátorům pokladu, který se děckám moc líbil , a všem, co se podíleli na uspořádání tohoto srazu.
Takže zase za rok :)

P.S prosím poslat fotky na vanaskova.monika@email.cz, díky :)
A na FB jsme pod Vaňásková Monika

I nám se moc líbilo. Vůbec se

Obrázek uživatele Nika1

I nám se moc líbilo. Vůbec se nám nechtělo domů. Tak zase příště :)

Tome, o Bílé skále jsem slyšela, ale nelezla na ní. Foto pošli ať se kouknu. Podle průvodce jsou tam hezké cesty. A leze se i na Devíti Skalách.

I nám se líbilo moc!

My jsme si sraz moc užili, Kristián pořád mluví o tom, jak se mu to líbilo. Viktor s Oliverem sice moc nemluví, ale líbilo se jim tam taky. Ještě v neděli odpoledne si všichni tři kluci před odjezdem zaplavali v rybníku s hejnem kaprů.
Jsme rádi, že jsme poznali další nové tváře a už se těšíme na další setkání - když to vyjde, tak dřív než až příští léto.

I nám líbilo :)

Ahoj, bylo to super, díky moc za pěkné přijetí a těšíme se na příště :-)))
Zdeni, prosím o fotky na petra.nedomova@email.cz
Díky Petra

Díky

Obrázek uživatele Edalej

Díky Tome :o)

A hlavně už máme i důkaz, že voda je opravdu kvalitní :o)
Věřím, že by jsi vylezl i výš, určitě bys to dal:o)

Ewíku, vylezla jsi přesně

Obrázek uživatele Tomáš D

Ewíku, vylezla jsi přesně tam, kam já v pondělí, takže... jsi dobrá! :-)

Líbilo

Obrázek uživatele Edalej

Ahoj všem,

tak fotky, co se mi podařilo nafotit, jsem poslala na mail, Zdenka, Tom, Nika, Peťa...je to hlavně z toho prvního dne našeho příjezdu na Drátníku...mrzí mě, že jsem pak už nefotila a to proto, že se mi tam tak líbilo, že foťák jsem nosila jen na "parádu" :o) Kluci byli nadšení a domů se nám vůbec nechtělo. Bylo to bezva a už se těšíme na příště:o)

I já se super "mini" postavou jsem si vyzkoušela lézt a světe div se....jsem se i kousek výš vydrápala :o)...ještě že jsem měla zkušené jističe horolezce Niku a Rýšu :o)
Tom mě jistil ze spodu, kdyby se mi podařilo se skutálet v mých super "horolezeckých"
sandálech :o)

Hra s hledáním pokladu byla pro děti bezva...to se líbilo všem dětem nehledě na věk:o)
Mrzí mě, že jsem si nestihla se všemi popovídat a více se seznámit....snad příště. Zdeni, i my jsme rádi, že jsme vás poznali:o) a samozřejmě všechny :o)
Ewík

:-)

Obrázek uživatele Janact

bezva, že jste si to všichni užili ! počasí přálo víc, než je zdrávo :-)
Jsme byli v tomto týdnu také na dovolené :-)

J.

Bylo to moc fajn, jen

Obrázek uživatele Tomáš D

Bylo to moc fajn, jen doplním, že na fotce je 10 rodin (zleva: šarolína, lucana, cvrcekk, Tomáš D, nika1, baruska, Petina, Martásek, Spider17, Edalej). Chybí nám tam annahoj a Luciekad, kteří přijeli jen na otočku, což je moc škoda :-(, ale důležité je, že jsme se poznali. Jo a ještě babička s krásnými čtyřletými holčičkami, které byly pozvány k focení, ale asi jim to nějak nevyšlo a nestihly to...

Jo Zdeni, holky mají rekord, v neděli 15 km, přičemž do této sumy nepočítám, že vylezly na každou skálu, kterou jsme minuli (Malínská, Lisovská, Devět Skal, Bílá, Černá). Vlastně na tu Černou jsme jim to už nedovolili, tlačil nás čas.

Niko, víš, že Bílá skála je k lezení??? Máme foto v mobilu!

Těšíme se na další sraz!

Tom