Skip to main content

SETKÁNÍ DVOJČAT - Šiklův mlýn 13.6.2015

Naši milí,

ráda bych vás pozvala na setkání dvojčat a vícerčat tentokrát do Šiklova mlýna u Zvole nad Pernštejnem, které se bude konat v sobotu 13. 6. 2015. Dvojčata a vícerčata mají vstup ZDARMA a kromě celodenního programu nabitého zábavou jsme pro vás připravili i přípitek a malý dárek.

Proč jsme vybrali Šiklův mlýn?
Loni jsme od vás měli mnoho připomínek k programu i stravování, proto jsme se letos rozhodli pro změnu. Velkou výhodou tohoto přírodního zábavního areálu je perfektní zázemí v podobě ubytování, stravování i samotného zábavného programu. Šiklův mlýn se nachází na Vysočině tedy téměř uprostřed České republiky asi 20 km od dálnice D1, takže bez problémů dojedete ze všech koutů naší země.

Tento rok můžete využít různé typy ubytování a to za velmi výhodné ceny. Ceník najdete buď v příloze nebo přímo na stránkách www.sikland.cz/dvojcata.

Pro lepší zajištění organizace a urychlení vstupu do areálu bychom vás rádi požádali o předběžnou registraci. Tu můžete provést na www.sikland.cz/dvojcata. My tak budeme moci dopředu nachystat všechno potřebné a hlavně vy se pak nemusíte registrací zdržovat. Pokud se však nestihnete zaregistrovat předem, nebojte se, registrace bude probíhat i na místě u hlavního vstupu do Šiklova mlýna. V případě, že se zaregistrujete, ale nebudete moci nakonec na setkání dorazit, nic se neděje, registrací se k ničemu nezavazujete.

Program celého dne naleznete v přiloženém souboru.

Také bych vás chtěla poprosit o sdílení této události na našich facebookových stránkách, ať nás přijede co nejvíce.

Těšíme se na vás,

za Centrum pomoci rodinám s dvojčaty a vícerčaty

Daniela Páterová, předsedkyně

Kdo všechno jedete? ;-)

Obrázek uživatele Spider17

Kdo všechno jedete? ;-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.