Skip to main content

Prodám sportovní kočárek Easywalker pro dvojčátka, či sourozence, kupovaný nový v roce 2012 v prodejně Daniela v Kolíně. Používaný, ale velmi pěkný a zachovalý. Jen drobné odřeniny na konstrukci, které nemají vliv na funkčnost kočárku. Zatrhané nitky na slunečních clonách. A kousek vychliple peny na madlu. Ke kočárku připojím přebalovací tašku, nanožník, plaštěnku, rukávník a vložky do kočárku. S kočárkem jsem byla velmi spokojená, velmi lehký, skladný, dobře ovladatelný a vejde se do 80 cm dveří.
CENA 12 000 Kč
další foto do zpráv

Údaje od výrobce:

Kočárek je posazen na velkých nafukovacích kolech uložených na ložiskách a předních plně otočných o 360°. Díky tomu a díky velmi kvalitním ložiskám v kolech se s Easywalkerem Duo Plus výborně a lehce jezdí. Konstrukce Dua je vyrobena technologií nového duralu, to jí zajišťuje velkou pevnost a přitom lehkost. Samostatná konstrukce váží na dvojčata naprosto nevídaných 11 kg. EasyWalker Duo Plus má maximální šířku pouhých 76 cm, projedete tedy standardními 80 cm širokými dveřmi a nikomu neodřete dveřní rám. Naprostou samozřejmostí je velmi pohodlné ovládání nožní brzdy, výškové nastavení rukojeti a v nové kolekci zlepšený přístup k prostornému nákupnímu košíku. Duo Plus je možné doplnit o výbornou Tašku na rukojeť:, která v sobě ukrývá 2 termoboxy na 2 lahvičky, přebalovací podložku, přihrádku na dokumenty. Nechá se také pohodlně nosit na rameni.

Sportovní kočárek: každé dítě má svoje polohování zad (3 polohy, až do lehu) a svoji stříšku. Tím je zaručeno max. pohodlí pro každé dítě zvlášť. Do každé stříšky je integrována sluneční clona a sportovní lůžko je skvěle vypolstrováno. Sportovní sedačka je široká 30 cm. Praktická je také přepážka mezi dětma, díky které zamezíte jejich pošťuchování a například při spánku probuzení druhého z nich.