Skip to main content

4. LETNÍ SRAZ NA SEČI 2014 :-)

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj mamči,

i letos plánujeme sraz dvojčecích rodin na Seči, tentokrát v sobotu 19. července 2014. Je nás asi 8 rodin, které se tam setkáváme pravidelně už čtvrtým rokem a protahujeme si pobyt na víkend i déle. Letos nás bude ještě více a vypadá to, že se nám podaří vyjednat skupinovou slevu v některém penzionu.
Nechcete se někdo přidat? Pokud ano - napište mi co nejdříve na e-mail tomdim@seznam.cz. Od kdy do kdy byste chtěli pobýt. Potřebujeme už rezervovat termíny, tak neváhejte :-)
Možné varianty: od pátku 18.7. nebo od soboty 19.7. - libovolný počet nocí...

SAMOZŘEJMĚ PŘENOCOVÁNÍ NENÍ PODMÍNKOU, JSTE ZVÁNI NA SRAZ I BEZ PŘENOCOVÁNÍ.

Tom

vloženo společné foto :-)

Obrázek uživatele Tomáš D

vloženo společné foto :-)

Baru neboj, na seznamu už

Obrázek uživatele Tomáš D

Baru neboj, na seznamu už máme pár rekreačních středisek obehnanych elektrickým ohradnikem...:-)

Nám se taky sraz moc líbil!

Z vody nam nebylo nic, jen ja jsem byla hodne postipana. Zajimavy je, ze deti nebyly vůbec - zřejmě byly stále v pohybu a hmyz nemel šanci na ne vůbec usednout. Uz se těšíme na příští rok. Doufám, ze dvojcata uz nebudou tolik prchat do okolí a nebudu je stále nekde hledat jako letos u penzionu.

Tome

Obrázek uživatele Jindra76

to jsme si mysleli taky, že je to nejspis ste vody z bazénu. Ale těžko říct. Me taky nic nebylo. Jen manželovi a dětem. Dětská dr mi říkala ze tech viróz je tet hodně.

no bezva,

konečně je u někoho na 1.místě Krista.....:-) hned jsem ji to vyřídila:-)

Kristýnka

Obrázek uživatele Tomáš D

Zuzi, no jasně že po vaší Kristýnce, po které jiné jsi myslela? Od Zdeny? S tou přece nespala, chichi :-)))

Tome,

jako po naší Kristynce?

Niko

Obrázek uživatele Tomáš D

Niko, jsem rád, že jste si to užili. Ten otravný hmyz byl fakt na palici. Kde se to tam bere? U nás nic takového není, za to komárů je u nás hodně. Tam mi přišlo, že snad nebyl ani jeden... že by ti ovádi je vytěsnili? :-)
Klíšťata jsme naštěstí neměli.
Taky se nám moooc špatně odjíždělo. Když jsme zbyli sami, Andulce se začalo stýskat po Kristýnce, měla chudinka slzy v očích. Ale pak jsme se cestou zpátky stavili zase na Kočičím hrádku a už to bylo dobrý (tam to pak lehce dolehlo na mě...).
Dnes se snad dokopu dát dohromady nejaké fotky a poslat. Třeba ta se spinkajícím Adámkem na dece se moc povedla!
Tak zase příště, Jitka zase včera lovila něco na Androidu, už děláme seznam pro příští sraz :-)

PS: tak fotky konečně odeslány :-)

Sraz byl super. Tome, taky

Obrázek uživatele Nika1

Sraz byl super. Tome, taky mám pocit, že srazy jsou rok od roku lepší. Čím dál hůř se nám odjíždí :)Mamince se na srazu tak líbilo, že příští rok jede zase:)
U nás z vody nikomu nic nebylo, štípance mizí,Adámek měl dvě klíšťata.
Zbytek dovolené nám taky vyšel. Kolem nás pršelo, ale na nás svítilo sluníčko, tak jsme si i zalezli a dneska si udělali výlet do Blatin na koně.

hmm, Jindro, skoro mi přijde,

Obrázek uživatele Tomáš D

hmm, Jindro, skoro mi přijde, jestli to nebylo z té "čisté" vody v bazeénu. Já měl něco v úterý a ve středu, ale myslel jsem si, že to bylo z toho kvasničáku, kterého jsem vypil v pondělí poněkud víc ... :-( Ale děti ani manželka nic...

Ahojky

Obrázek uživatele Jindra76

sraz byl super. Moc děkujeme za krásně strávený den. Otravný hmyz nic moc. Mi jsme na konec byly moc rádi že jsme na srazu strávili jen jeden den. Všechny čtyři děti i manžela postihla střevní viróza. Cestou domů se udělalo špatně Elišce a během noci onemocněli manžel , Terezka ,Vendulka a Martínek.Naštěstí netrvala moc dlouho a teď už jsou všichni v pořádku. Už se moc těšíme na další sraz. Jindra

Ahojky všichni, za nás byl

Obrázek uživatele dadap

Ahojky všichni,
za nás byl taky sraz moc super a otravný hmyz to je kapitola sama pro sebe. Všichni jsme poštípaný, ale už se nedrbeme a mizí to. Moc rádi jsme Vás všechny poznali a těšíme se na další akci !!!

bezva,

Hostýnský vrchy jsou fajn, byli jsme tam předloni na podzim přímo na Tesáku a moc se nám tam líbilo....:-)
No, podle těch stránek o borelióze není sice komár a spol. vědecky potvrzen, ale přesto tam o tom píší tak , že riziko nákazy od nich je pravděpodobné a cca 40% pacientů uvádí, že klíště neměli...takže bych jen na klíšťata nespoléhala...:-( to "rozmáznutí" zní celkem logicky, takže příště si jdu fakt pro tu Betadinku... Marťa by asi měla být v pohodě, tak by měla být přeléčena ATB rovnou:-)

cvrcekk

Obrázek uživatele Tomáš D

Zuzi, hmm, tak s tím "rozmáznutím hmyzu a vylitím jeho obsahu" to je zrovna Tvůj případ, co?... no uvidíš, dej pak vědět, jak dopadly výsledky, ale stejně si myslím, že riziko z komárů a podobné havěti je dost malé. Hlavně to není vůbec potvrzeno, ale pravda - ani vyvráceno...
Martásek už je prý taky v pohodě :-)
Jitka včera (díky Tomově lekci Androidu) vybírala místo pro příští sraz a našla něco v Hostýnských vrších... no uvidíme. Snad tam tychle jedovatý muchničky nebudou :-(
Jeseníky by byly taky dobrý a mohla by i Jindra na víc dnů, když by to neměla domů daleko.
Taky bych hned jel zase, musíme zase něco dojednat...
Tom

Tome,

s těma dámama si mě pobavil....Fessy to vyřídím:-)
Za nás sraz taky super, teda až na ten dost otravný a vlezlý hmyz:-( ale od včera už konečně zase "celkem normálně" chodím a dneska ráno na mě vykouknul i kontník:-) nicméně schválně jsem se koukala na stránky boreliózy a píší tam, že se borelióza komáry, mochničkami a ovády asi pravděpodobně přenáší, zvlášť když toho jedince běhěm sání zabijete a jeho obsah tak skončí ve vašem krevním oběhu...:-( takže v říjnu si pro jistotu nechám vzít krev...
Fotky poposílám i když jich taky moc nemáme....ale až začátkem srpna, momentálně jsem ještě nedovybalila...a už abych zase balila....Reni nechápu jak to tak dáváš... Všem krásný zbytek léta Zuzka

JAK TO PROBÍHALO

Obrázek uživatele Tomáš D

Zdravím všechny!
tak jsme se vrátili ze Seče a za sebe musím říct, že to bylo zase super, rok od roku lepší. S prckama byla zase větší sranda :-) Tentokrát jsme byli téměř všichni zúčastnění ubytovaní. Celkem se zúčastnilo 11 rodin vícedenního srazu a jedna rodina jednodenního srazu. Stejně jako minulý rok, i letos jsme měli dvě rodiny s 2x dvojčaty. Srazu se zúčastnily taky 4 úžasné psí dámy :-)

pátek a sobota - seznamování u bazénu v penzionu, koupání, blbnutí s dětmi, v sobotu odpoledne dětský karneval a večer dětská diskotéka... i ti nejmenší prckové s plínkami na zadečcích vydrželi tančit až do pozdních hodin (a že měli energie na rozdávání, viď barusko :-)...

neděle - koupání v Sečské přehradě na Ústupkách, brázdění přehrady na šlapadlech...

pondělí - výlet na Markovu skálu, pěší túra cca 5 km, po návratu koupání

úterý - výlet na Kočičí hrádek u Slatiňan, občerstvení v restauraci Monako, loučení, odjezd domů.

Příště už se asi nebudeme vázat na Seč a sraz uděláme zase jinde.
Fotky nějaké vložíme, až se aklimatizujeme :-)

Takže ahoj v roce 2015!!!

Tom

očekávaná účast

Obrázek uživatele Tomáš D

Jinak očekávaná účast na srazu je 16 rodin, z toho 2 rodiny s 2x dvojčaty, 11 rodin ubytovaných a 5 rodin se přihlásilo k jednodenní variantě srazu.
Má být krásně, takže nezapomeňte na ty plavky :-)
Jen kdo byste ještě chtěl štítky, písněte mi na mail nebo sem. Zatím vyrábím štítky pro:

- baruska
- Spider17
- dadap
- Nika1
- Martásek
- Tomáš D
- Jindra76
- RenataM

Ještě jsem na někoho zapomněl?

A říkali jsme si se Zuzkou, že dětem kvůli bezpečnosti štítky asi dělat nebudeme, Jitka koupila takové ty konferenční badge, jednak jsou relativně velké, a jednak je u toho zavírací špendlík, tak aby se to někomu nepodařilo otevřít a píchnout se. Představa je taková, že tam bude křestní jméno a za ním v závorce nick a pod ním sraz dvojčat SEČ 2014 a www.dvojcata.org.

Jindro není :-) Jitka včera

Obrázek uživatele Tomáš D

Jindro pozdě není :-) Jitka včera koupila v papírnictví plastové badge a já mám od zítřka dovolenou, tak do nich vyrobím štítky. Cedulky dáme jen rodičům nebo i dětem? Kdyžtak poprosím na mail jména :-)
Tom

sraz seč

Obrázek uživatele Jindra76

Ahoj Tome, letos taky ns sraz dorazíme. Ale opět jen na jeden den. Uz se moc těšíme. Zapomela jsem si napsat o cedulky. Uz je asi ns ne pozde že. Jindra

pro Dášu

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj Dášo,

máš majlíka :-)

Tom

Ahojky, zatím nám to nikdy

Obrázek uživatele dadap

Ahojky,
zatím nám to nikdy nevyšlo, ale letos na sraz dorazíme :-) moc se těšíme. V jakých chatkách budete přespávat? Je mi jasný, že už budou rezervovaný, ale kdyby náhodou...Je možné případně někde poblíž postavit stan nebo kde jinde stanovat? Jelikož hlásí super počasí tak bychom tam chtěli strávit víkend. Bude někdo sebou brát psa? Máme 7 letou kastrovanou fenu zlatého retvíra, je hodná a zatím řešíme hlídání. Vzhledem k vedru, bude asi pro ni lepší když zůstane doma sice sama, ale v chládku, zatím to řešíme. Uvítám i bližší program :-)

děkuji Dáša

Ahojte všichni,připomínám

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahojte všichni,

připomínám blížící se sraz dvojčecích a vícečecích rodin na Seči :-) Sraz je jako obvykle na parkovišti u Motelu Seč - viz přiložená mapka, šipka vpravo dole. Přijeďte mezi 10. a 11. hodinou :-) Kdo by to nestihl, pak může využít parkoviště Autocamp Seč - šipka vlevo. Tam někde se budeme pohybovat. Pokud byste nás nemohli nalézt ani podle vřískotu dětí, tak dávám kontakt na sebe: 737253889.

Jo a PLAVKY!!!!! Pro děti kruhy, křídla a další zbytečnosti s sebou, opalovací krémy... Předpověď počasí je totiž nekompromisní - skoro jasno a 30°C.
Už se na vás moc těšíme!

Tom