Skip to main content
Obrázek uživatele Spider17

Dnešní téměř podzimní den si někteří uživatelé stránek zpříjemnili návštěvou Brněnské ZOO a že si ho všichni náramně užili, můžete vidět na pár fotkách. Rodiče přežili bez újmy psychické a dětičky bez té fyzické - když tedy opomenu chycení se elektrického ohradníku, potrkání kozlem a spoustu pádů a odřených ručiček.... Místní "párek s hořčicí" byl pro děti hitem, i když já osobně ho nedoporučuji :-)))) Takže se na všechny budeme těšit v BONGU.... Ahooooooj Zdenka, Kristýnka a Petřík

přesunuto

Obrázek uživatele Tomáš D

přesunul jsem do srazů :-)
Tom

ztracená Terezka

Obrázek uživatele Tomáš D

Za to můžeme tak trochu my, holky chtěly vidět sovy a my jsme si mysleli, že tam vede jediná cesta, kterou půjdete za náma... tak jsme se tam vydali a Terezka s náma. Netušili jsme, že se vydáte na opačnou stranu, resp. jsme netušili, že na opačnou stranu vůbec nějaká cesta vede...
Tom

Zdeni, Terku jsem řádně

Obrázek uživatele Lenka.x

Zdeni, Terku jsem řádně poučila,nadala jí,že kvůli ní jste musely lítat po ZOO,říkala,že jsme se prej moc loudali a chtěla být s Tomem a holkama,jen mi to zapomněla říct :-) U Lukyho jsem si nevšimla, že by za Kristýnkou běhal,asi si netroufal na starší a pozoroval jí jen z povzdálí :-))
Fotky do mailu dorazily, jen zatím bojuju s tím otevřením. Program, co se mi nabízel na stáhnutí, jsem stáhla, ale já jsem teda fakt talent, pořád mi to nejde :-(
Niko, říkala jsi, že do Třebíče občas jezdíš, tak mi dej prosímtě vědět, až sem pojedeš, můžeme tady zajít třeba do dětského centra nebo se stavit k nám, rádi vás uvidíme.
Samozřejmě i ostatní, pokud by měl někdo cestu :-)

Fotky máme, děkujeme, moc

Obrázek uživatele Nika1

Fotky máme, děkujeme, moc hezký.

Nám v říjnu nevyjde žádný

Obrázek uživatele Tomáš D

Nám v říjnu nevyjde žádný termín, takže si musíte Bongo užít bez nás. Říjen mám každoročně ve znamení zahraničních cest :-(
Tom

listopad

Obrázek uživatele Nika1

Tak na říjen máme Bongo. Už se těším:) A zároveň posílám tip na listopad.
http://www.nasehriste.cz/

V říjnu do Bonga nemůžeme 26. - 27.10.

FOTKY

Obrázek uživatele Spider17

už letí k vám :-)))

:-)

Tome, dojeli jsme v pohodě, ale koukám, že jako jediná jsem včera už na net nešla....:-/ Skoukla jsem Občana Havla a šla na kutě:-)

Bylo to super:-):-) musíme zas brzy něco uskutečnit:-)
Počítám s tím Bongem, tak snad to klapne:-) A klidně pak můžeme naplánovat i něco na ty Orličky....jsme pro jakýkoliv výlet:-)

Jo, ještě jedena pozvánka pro všechny - i když s včerejších účastníků, myslím nikdo neholduje zimním sportům...ale co kdyby:-) Máme objednaný týdenní pobyt (dá se jet i na kratší dobu) poslední týden v lednu na Malé Fatře, tak kdyby se někomu chtělo....prozatím jedeme jen s jedněma známejma, co mají malýho kluka...

Tak hezkou neděli všem Z.

a co Zuzka?

Obrázek uživatele Tomáš D

Ještě nemáme zprávu od Zuzky, tak doufám, že dojeli dobře...

Leni super,

Obrázek uživatele Spider17

tak Kristýnka už má i nápadníka :-))))

Joooooo

Obrázek uživatele Spider17

a zapomněla jsem dodat, že se nám žádné z 16ti dětiček neztratilo :-))))) Viď Leni? :DDDDD Terezka byla poučena, tak snad si to pro příště bude pamatovat !!! :-) I když ona se vlastně ani neztratila, protože byla v dobrých rukou a já se Zuzkou jsme se alespoň proběhly, když teď tak potřebujeme ten pohyb, že jo? :P

Ahóóój :o)))

Obrázek uživatele RenataM

další setkání je zase pryč. Ach jooo.
U nás neskutečné nadšení. Ája a Pája padli před půl osmou a Bělinka asi taky ( odvezla jsem ji k babičce ).
Celou cestu ze ZOO jsem přemýšlela nad tím, jak je to s váma fajn. Děti si hlídáme všichni všechny, klasický chaos nás nepoloží, stihneme vyjíst stánky. Nádhera.
Moc se těším na příště a díky za zorganizování!!!

Nám se dnešní den taky moc

Obrázek uživatele Nika1

Nám se dnešní den taky moc líbil. Starší dvojčata byla nadšená , že viděli hodně zvířat a byli s hodně kamarádama, Adámek odkýval všechno a Adélce se to tak líbilo, že vůbec nespala. Usnula až v autě cestou zpátky a i večer byla hrozně unavená.
Marti, to mě moc mrzí. Ale na říjen domlouváme Bongo. Dáme to sem viditelně aby o tom věděli všichni, kteří by chtěli jít.

Leni, teda to je proutník ten

Obrázek uživatele Tomáš D

Leni, teda to je proutník ten Luky... však Kristýnka má tuším nejdelší vlasy ze všech dětí :-)

Marti, to mě mrzí... dal jsem sice info na web, ale zpětně si vybavuju, že to bylo do diskuse o müsli tyčinkách, takže jsi to asi nenašla.

Příště na Tebe budeme pamatovat. Jitka navrhla, abychom se někdy na jaře sešli někde v Moravském krasu - jeskyně a tak...

Tom

Ahoj, díky všem za krásný

Obrázek uživatele Lenka.x

Ahoj, díky všem za krásný den, moc jsme si to užili a jsem ráda, že jsem vás všechny konečně poznala osobně, jste všichni skvělý a dětičky úžasný :-)
Tome, já taky dodávám, že ten trkanec od kozla přežil Luky bez újmy, tak nakonec žádné krveprolití po těch pádech a karambolech díkybohu u nikoho nenastalo :-))
Zdeni, Luky říkal, že nejvíc v ZOO se mu líbila tvoje Kristýnka :-), nadšeně ji ukazoval babičce na všech fotkách a je jediná, koho si pamatuje jménem :-)
Tak už se těšíme do Bonga, pa Lenka, Terka, Luky a Niky

To je skoda, ze jsme to

To je skoda, ze jsme to nevedeli, radi bysme se pridali :-)

bylo to super!

Obrázek uživatele Tomáš D

Ahoj Zdeni,
super, hezké fotky... jen dodám, že kopanec od elektrického ohradníku nezanechal na Janině žádné následky, snad jen ponaučení... pro jistotu jí to před další návštěvou zoo párkrát připomeneme filmem Slunce, seno... :-)
Taky nějaké fotky vylovíme, až uložíme holky :-)
Tom