Skip to main content

Odkazy v novém okně?

Obrázek uživatele janishe

Ahoj, nevím, jestli už to tady někdy nepadlo nebo se ptám úplně hloupě (protože tomu nerozumím), tak se kdyžtak za můj dotaz omlouvám. Nešlo by nějak zařídit, aby když někdo umístí nějaký odkaz tady na stránkách dvojčat, třeba v diskuzi, aby se automaticky otevřel v novém okně? Nevím, třeba to mám špatně nastaveno já... nebo to musí nějak zařídit "tvůrci" stránek? Já jen, že jsem úplně na nervy, když si (a to se děje skoro pokaždé :D ) kliknu na odkaz, prohlídnu ho, pak ho zavřu a s ním jsou fuč i dvojčata (když teda vzácně nezapomenu dát šipku zpět) a pak musím zase spouštět dvojčata a hledat, kde jsem si posledně četla... Děkuji za odpověď.Jana

nastavení

Obrázek uživatele Tomáš D

Ono to je taky o tom, jak jsou stránky nastavené... ale dá se to obejít, jak napsaly mamky dříve.
Tom

Jůůů, děkuju za rady. Já

Obrázek uživatele janishe

Jůůů, děkuju za rady. Já nejsem úplněj počítačovej analfabet, ale nešlo mi do hlavy, proč se mi to na ostatních stránkách otevírá v novém okně automaticky a tady nikdy :) Tak jdu nastavovat. Děkuji. J.

Nastavení v IE

Obrázek uživatele Lenule76

Ahoj Jani,
v prohlížeči IE to můžeš nastavit sama.

Možnosti internetu - záložky - změnit zobrazení webových stránek na záložkách - klikni na okénko Záložky - sekce Při zjištění automaticky otevíraného okna - zvolit buď 2 nebo 3 možnost a v sekci Otevírání odkazů v jiných programech - možnost 2 nebo 3.

Tak snad Ti to půjde a nebo pomůže :-)
Lenka

To musis sama. Najed na

To musis sama. Najed na odkaz, co te zajima a zmackni prave tlacitko mysi - objevi se ti volby - napr. otevrit v novem okne... M.