Skip to main content

piramidtrance@seznam.cz - negativní hodnocení

Posted in

Dobrý den,

možná píšu do špatné rubriky, ale ráda bych varovala před pí. ,,Ludmilou" pravděpodobně nacházející se v současné době na území Prahy.

Sleduji její inzeráty na Bazosi již delší dobu a bylo mi jí líto. Sháněla věci zdarma pro své ještě nenarozené dítě, prý z důvodu nedostatku finančních prostředků a odchodu otce dítěte.
Věnovala jsem jí tašku věcí a paní si mi pak dovolila napsat, že věci vyházela a nebude své dítě oblékat jako šupáka. No, dost mě to urazilo, ale tak to bývá - za dobrotu na žebrotu. Mimochodem, posílala jsem jí dopředu i fotky.

Jaké nemilé překvapení, když jsem zjistila, že paní obratem věnované věci ( které si vyzvedávala osobně, aby neplatila poštovné ) vzápětí zase hned prodává.

Jen ještě drobnost - paní se chvástá, že za věci je ochotná nabídnout třeba čokoládu či aviváž. Věci jsem nabízela zdarma, tak jsem nic nechtěla. A tím spíše, když jsem viděla tu čokoládu, kterou paní žmoulala v ruce...

Asi mě mělo varovat i vyjadřování a příšerný pravopis údajné Ludmily a také to, že si na serveru neustále mění adresy ( zahraničí, Praha 2 a teď nově Praha 4 ) a nechce na sebe poskytnout ani telefonní spojení.

Tak bych ráda varovala všechny maminky, které snad také pocítí soucit. Troufám si říci, že v tomto případě není na místě.

Eliška

"Ludmila"

Obrázek uživatele Tomáš D

prolustroval jsem to tu a naštěstí tady není registrovaná (tedy s tímto e-mailem). Ale varování je samozřejmě na místě!
Tom