Skip to main content

Luciep, peterova.luca@seznam.cz - NEGATIVNÍ

Obrázek uživatele Dáda_255
Posted in

S napsáním tohoto hodnocení jsem čekala celé léto, doufala jsem, že se jedná jen o nedorozumění, paní jsem vždy se vším vyhověla, jenže jí nestojím ani za odpověď, takže si myslím, že jsem byla více než vstřícná.
Dne 19.6.!!!!! si u mě paní objednala šaty, chtěla přeměřit a zda jí prodám jenom jedny. Souhlasila jsem a paní mi napsala, že do pátku peníze odesílá. Když nepřišly peníze po týdnu na účet, psala jsem jí, zda má ještě zájem. Asi po dalším týdnu od ní přišla odpověď, že zapomněla odepsat a že si šaty 100% bere, jen jestli jí počkám do mateřské, že nevyšla s penězi - s tím jsem samozřejmě souhlasila. Po měsíci jsem jí opět musela JÁ psát, že má šaty zabalené, jestli tedy posílala peníze. Přišla mi odpověď, že peníze "údajně" posílala kamarádka z účtu na jméno Novotná. Žádné peníze mi ale na účet nepřišly, to jsem paní také napsala. Potom jsem jí psala ještě další maily, ať se mi ozve, ale paní už ani nereaguje, i když např. na MMB se přihlašuje pravidelně. Tam jsem také zjistila z jejího hodnocení, že objednávání a neplacení je nejspíš její hobby, už tam má za to negativní hodnocení.
Takže jsem jí držela letní šaty v rezervaci, zabalené a připravené k odeslání skoro 2,5 měsíce. Teď na zimu samozřejmě letní šaty už neprodám, takže tuto "dámu" opravdu nikomu nedoporučuji, ať nenaletíte jako já a hlavně jí nepošlete zboží předem :-( jelikož nevím její nick, píšu kontaktní údaje, co mi uvedla:
Kontaktovala mě z mailu: peterova.luca@seznam.cz
Adresa: Lucie Peterová, Mokrovousy 22, Nechanice 50315

Paní je dokonce uvedena i jako kontaktní osoba v Klubu Dvojčat v Hradci Králové - to mu teda moc dobré jméno nedělá.