Skip to main content

Reforma zdravotnictví - změny od dubna

Posted in

Dobrý den,

dnes jsem byla s dětmi u obvodní doktorky, chtěla jsem jen aby děti poslechla na průduškách kvůli kašli .... a představte si, musela jsem podepsat jakýsi papír, že souhlasím s ošetřením dítěte. Doktorka se jen podívala do krku a poslechla dýchání. Nechápu co se to děje a k čemu to je.
Jde mi o to, že mám dceru z minulého manželství a s tátou se od narození nestýká. Nevím jak budu shánět jeho podpis, například když budu chtít dceru jen naočkovat. Nevíte někdo jak se bude postupovat? To jej budu muset nechat vyhledat nebo jak? Nevím kde bydlí... Starší dcera má 11 let.Díky za názory.

Milena

dobrý večer, musíte podepsat

Obrázek uživatele Ifka123

dobrý večer, musíte podepsat čestné prohlášení, že s otcem dcery se nestýkáte viz poslední odstavec
http://www.mzcr.cz/dokumenty/zakon-c372/2011-sb-o-zdravotnich-sluzbach-p...

Ahoj, já jsem brala k dětské

Ahoj,
já jsem brala k dětské lékařce exmanžela, když jí měli brát krev (předoperační vyšetření). Oba jsme podepsali souhlas s ošetřováním a souhlas s nepovinným očkováním pro obě děti. Niméně mi sestra řekla, že kdyžtak přijdu s další plnou mocí, když bude potřeba. Ale prý se chystá novela.....
Je to blázinec.
Jana

Plná moc

Ahoj. Ani nemluvím............. Já už mám, pro jistotu, od manžela plnou moc a zároveň jsme oba podepsali a nechali ověřit plnou moc pro moji mamku. Občas kluky hlídá, tak kdyby něco. Jinak údajně budou od podzimu dělat změny, ale moc nevěřím, že by něco rušili... Š.

Je to fakt veliká blbina, ale

Obrázek uživatele Radunka

Je to fakt veliká blbina, ale v tvém případě bude rozhodovat soud, který do 7 dnů vydá předběžné opatření, kterým udělí souhlas jakoby za toho druhého rodiče. Doufejme, že to brzo zas zruší...dej blbci funkci a vymyslí lejstro...