Skip to main content

LEGOLAND v Německu - byl někdo?

Posted in

Ahoj všichni,
chystáme se tam s klukama a koukám po ubytování,kde to je, vstupné apod.......Byl tam někdo? Pokud ano, jak se líbilo a jak jste vyřešili ubytování?Máte nějakou radu?
Děkuji.
Jana

-

Děkuji za odpověď. Parkování koukám stojí 6E a ceny jídel už nevíš? V létě jsme byli v Rakousku a to tedy byla raketa.
My jedeme na konci března, o velikonoce. Je to sice šílený risk ohledně počasí, ale to se pořádně nedá trefit ani v červnu. Tak uvidíme, buď to bude propadák, nebo budeme mít štěstí. Každopádne to bude bez front :) O expresu vím, ale to už je tedy šílená cena. Jinak celkově je to drahá sranda, ale takhle díky slevě nás ubytování vyšlo na pár korun v porovnání s 2denním vstupem bez slevy. Máme tématický domek, hotel by se mi líbil víc ale cena už ne. Moc díky za tip na městečko,máme v plánu (pokud se nám bude chtít a čas dovolí) prozkoumat i okolí. Nějaké jídlo tedy určitě vezmu s sebou a něco pojíme na místě.

My byli loni v létě... Bylo

My byli loni v létě...
Bylo to fajn. Chtěla jsem spát v areálu buď v hotelu či aspoň v chatkách či srubech (cenově náročnější). Bohužel v termínu co jsme jeli nebylo volno.
Našla jsem hotel cca 10 min jízdy od L. a bylo to úplně v pohodě. Všechny hotely co ten server Legolandu nabízí jsou dětem přizpůsobený. Kupuješ i vstup. Musíš doplatit za parkoviště a potom jídlo, nákupy v shopu a tak. Jídlo a pití německé (dražší) ceny.
My byli o víkendu, kdy v sobotu byl park otevřený až do 22 hod (večer byl ohňostroj) a bylo teda dost lidí. V neděli to bylo už lepší.
A spousta lidí měla takové vozíčky (jako pronajímají v pražské zoo) a ten měli plný jídla, chladících ledniček, dětí a tak. Takový piknik...
Když je hodně lidí, na některé atrakce stojíš i 60 min, docela masakr, když je horko. Ale jsou tam i vodní atrakce, kde se dá zchladit. U každé atrakce ale svítí, jak dlouho v tý frontě budeš stát. Tak je člověk v obraze a může se rozhodnout. Pokud nechce někdo stát, může si za určitý obnos koupit myslím že express pass, a tu fronty pak přeskakuješ.
Je to určitě beze stresu, ale po 4 a více -člennou rodinu je to cenová "bomba".
Je tam ale tolik atrakcí, že jsme to za 2 dny nestihli. Pokud tedy neletíš z atrakce na atrakci v poklusu.
Jinak mohu doporučit navštívit město Ulm. Je to tak 40 min od samotného L. My tam jeli v pátek odpoledne. Centrum je prostě bomba!! Na Dunaji, krásné křivé domy, spousta restaurací se zahrádkami.... Jsem kavárenský typ, město přímo pro mne:-))
Duo, ale už moc nadšené nebylo. Chtěly se pořádně vyspat, aby měly sílu na druhý den:-))
A je pravda, že tu určitě potřebovaly. Večer byly úplně grogy....
Markéta

-

přímo u legolandu https://www.legoland.de/cs/

zuldo, mužu poprosit odkaz,

zuldo, mužu poprosit odkaz, kde jsi koupila, to bzlo někde na slevomatu? díky

POkud se to nezměnilo tak je

Obrázek uživatele Lucka V.

POkud se to nezměnilo tak je vevnitř klasika - pizza, hamburgry, nějaké sendviče, cukrárna, takové ty německé klobásy, stripy. Klasika fast food. Dětem jsme v rámci už tak drahé akce koupili jídlo vevnitř, z ubytování jsme měli jen ovoce a zeleninu, aby jsme to trochu vyvážili.
Drahé mi jídlo vevnitř přišlo stejně jako v něměcku za plotem. Takže drahé tak 2.5x než v ČR ? Asi.

Popotahuji téma

Mám za to, že zde bylo více příspěvků. Ale nevadí, zeptám se.
Dnes jsem totiž zakoupila dva dny v legolandu, vč. ubytování, je to pouze se snídaní. Nevíte, jaké občerstvení se dá v areálu pořídit a jaké jsou ceny? Sice jsme už tam jednou byli, ale tohle se mi vykouřilo z paměti.
Kdo se výhledově chystáte - právě mají akci slevu 25 % ze vstupného ... Končí myslím za tři dny.

Ahojky, já tam byla před

Ahojky,
já tam byla před několika lety se svými malými sourozenci. A bylo to super. Moc se jim to líbilo. Jen je tam pár atrakcí, kdy je omezený vstup výškou. Tak to byly chvíle, kdy byl bráška smutný. Bylo mu jen 5 let. Ale jinak tam byly atrakce pro všechny věkové hranice. Pěkná je také továrna ze které si odnesete jako suvenýr LEGO kostičku. S ubytováním nevím, my tam jeli jako jednodenní výlet autobusem. Tak snad budou i jiné příspěvky :-) Jana

právě se vrátili známí a

právě se vrátili známí a úplné nadšení, podrobnosti tak nějak nevím, ale prý to stálo za to..