Skip to main content

GELOVÉ NEHTY

Posted in

ahojky,chci se zeptat těch maminek co maj udělané NEHTÍKY,miluju upravený ruce bohužel jako matce v domáctnosti už 8let si o nich můžu nechat zdát,a když tak 6 z 10:-)jsou zlámaný:-(
zajímá mě jaké máte techniky a hlavně coto vydrží?nejde mi o společenskou akci typu svatba atd.ale o každodenní používání,praní,mytí nádobí,zahrada atd.
-vydrží to?
-cena?
-osvědčení styl?gel,porcelán???......
-jak často doplnujete?
-péče o ně
¨-chtěla bych francii -
děkujuuu Zuzka

zkušenost

ahoj jen jsem chtěla napsat ....tak mám nehtíky měsíc a půl a zkušenosti??
pryskyřice-akryl-katastrofa nesnesla jsem je a tělo je začlo vypuzovat.po 10 dnech byly všehny pryč.
Už jsem to chtěla vzdát ale ještě zkusila gel-vyhrál nehtíky drží jsou krásný bez potíží už měsíc hurá.-)))

Ahojky

tak já nikdy na nehty nedbala, poprvé jsme si nechala udělat francii na svatbu a pak si jen lakovala francii sama doma. Nikdy se mi gelovky nelíbily, přišlo mi to moc umělé, až jednou jsem je viděla u kamarádky a ta mě nalákala, ať si koupím lampu a gely a zkusím to sama. Tak jsem si asi před půl rokem koupila lampu a mám novou zábavu. Nejdříve jsme si jen potahovala své nehty gelem, pak jsme začala bílou francii a teď už tam piplám kde co, včetně razítek a kamínků a tak. Koupila jsme si k tomu i takové plastové formičky, podle kterých si můžu udělat nehty i naprosto dokonale okousané, vůbec nezáleží, jak je máš dlouhé. Mám 18-ti měsíční děti, takže přes den to nejde, ale jednou za týden sednu po osmé večer k lampě a udělám si nehty, je to fakt velký relax. Nemám chuť a čas chodit po manikůrách. Dělám je jednou týdně jen proto, že mě nebaví mít déle stejné nehty, ale jinak by určitě vydržely i tři- čtyři týdny.
Počáteční investice byla cca 1 000 korun, prodává se spousta sad, ve kterých je vše co potřebuješ, ale pokud nebudeš vymýšlet blbosti jako já a kupovat hlouposti, vrátí se ti to do cca čtyř návštěv nehtařky. Hlavně jak říkám, je to relax a strašně mě to baví i když neměla bych odvahu dělat je někomu jinému (jen jednou mamce)

Jejda to jsem se rozepsala, já vím, že spousta holek spíš zrelaxuje u těch nehtařek... :) jen jsme chtěla napsat, jaká je ještě možnost

děkuju za info,asi zkusim

děkuju za info,asi zkusim akryl jsem objednaná na 8.2.tak uvidíme.-)

Ahoj,já mám gelovky minimálně

Ahoj,já mám gelovky minimálně 5 let. Jsem naprosto spokojená. Chodím na doplněmí po 4 týdnech a protože bydlím na vesnici tak paltím 350Kč.Vydrží podle kvality práce dané manikérky,ale dělám s něma všecho. A údržba spočívá v tom,že si vyškrabuju binec ze spodu. Na délce v podstatě nezáleží páč ti pani nalepí takzvaný tip (umělý nehet)

Lado děkuju moc,právě že se

Lado děkuju moc,právě že se taky blížim ke konci druhé mateřské a chci se dát do kupy,zhubnout.-),atd vlasy a líčení pro mě není žádný problém naopak ale nehtum neporučíš nelámej se atd ikdyž vitamíny a stravu člověk dodržuje.Manžel se sice netváří.-)))))radši holiče než zbytečné nehty,ale stříhám se sama nepiju a nekouřim takže bych se jednou taky mohla nechat rozmazlit.Dokud byly deti malé a to bylo jen přebalování a krmení atd nikdy bych nehty nechtěla,ale ted si myslim že když budou kratší a pěkné hned mě to zvedne sebevědomí.Francii jsem si dělala i když jsem náhodou vypěstovala všech 10 nehtů nebo alespon 8,ale po dvou dnech seto začlo loupat a to jsem šílela proto mě lákaj tyto nehtíky,ted jen tápu jaký styl většina má gel pak ten akryl a porcelán má nejméně.
JEŠTĚ JEDNU OTÁZKU KDYŽ SI JE BUDU CHTÍT NECHAT UDĚLAT POPRVÉ JAK DLOUHÉ MUSI BÝT MOJE NEHTY???ABY ŠLY UDĚLAT???DÍKY
p.s kdybys chtěla poslat foto na zkouknutí jaké nehtíky máš pošly budu ráda
vatema@seznam.cz

Ahoj

Obrázek uživatele LadaVac

,já jsem s ukončením mateřské také stála o upravené ruce,nikdy jsewm neměla dlouhé nehty,měla jsem ruce samou záděrku,děs se podívat. Teď už dva roky chodím na gelové nehty. Na začátku mě stály 600,-každé doplnění za 4-5 týdnů 400,-.Chodím k pedikérce,která využívá dražší ,ale kvalitní nehty. Doma dělám vše bez rukaci,ty si beru jen na zahradu.V pohodě s nimi zvládnu veškerý uklid a to jsem na uklízení fakt blázen.Pro mě je to super,vlasy si upravím sama,ale ruce bych sama nikdy takhle pěkně upravené neměla.

DÁŠO,děkuju za fotečky a

DÁŠO,děkuju za fotečky a příjemné povídání.-)ahojky

děkuju vám moc za

děkuju vám moc za zkušenosti,
dadap fotečky uvidím moc ráda-vatema@seznam.cz děkuju.-)

Tak já mám akryl,gelové mně

Tak já mám akryl,gelové mně nedržely - pořád jsem byla bez několika nehtů.Tyhle mám už asi 6 let a opravdu vydrží,doplňovat chodím 1x za měsíc./doplnění francouzská man. 400,-/Nijak o ně během měsíce nepečuju,prostě jednou za měsíc se svěřím do rukou odborníka.A dělám s nimi naprosto všechno - od zahrádky,přes úklid až k vaření.
Možná rozdíl oproti gelovým - nezapékají se v "troubě",hned tvrdnou a pilují se

Ahojky, já mám gelovky skoro

Obrázek uživatele dadap

Ahojky, já mám gelovky skoro rok. Vždycky jsem si ve stresu kousala nehty a když jsem kousla do gelovek, tak mi praskly a do 2 dnů byl nehet pryč. Tak jsem je přestala kousat vydrží mi vždycky ty 4 týdny a pak jdu na nový. Já jsem nikdy neměla delší nehty, vždy jen krátký okousance, tak jsem teď šťastná, že mám pěkný nehtíky. 3x denně myju nádobí v ruce, na úklid nepoužívám rukavice (nesnáším je), pokud jsem si ten nehet kousáním nepraskla, tak mi pokaždé vydrželi. Jednou jsem šla po 6 týdnech a začali se mi odchlipovat ze stran, ale ty 4-5 týdnů drží. Já chodím k sousedce, přividělává si tak po večerech. Za doplnění chce 300,-, používá jen gel a pečuji o ně tak, že si večer před spaním namažu ruce krémem, klasika, nic víc. Já si nechávám dělat klasickou francii a přes to lakem malůvky (čárky + kamínky) nebo barevné špičky gelem klasicky nebo ze šikma. Můžu poslat fotečky, sousedka je podle mě šikulka :-)