Skip to main content

Oblékání a školka

Ahoj všem,ráda bych se zeptala co nosí Vaše děti ve školce a co jim dáváte na oblečení ,když jdou ven?Nastala zima a tak přemýšlím co dětem obléci.Ve školce při hře mají punčocháčky ne froté,nátělníček a triko.Když jdou ven si dooblékají svetřík,ponožky a kombinézu ,rukavice.Nevím zda dát i tepláčky ať jim není zase horko.Můžete poradit.Díky moc.

Ahoj,souhlasím s Ivon, taky

Ahoj,
souhlasím s Ivon, taky mají kluci ve školce jen punčošky, nátělník a nějaké triko. Ven tak mají zateplené kalhoty, svetr nebo svetrový rolák, bundu, čepici, rukavice a sněhule. Když jsou hodně velké mrazy, děti ven nechodí ...........

Hoj! Bydlíme na Vysočině,

Hoj!

Bydlíme na Vysočině, takže mrazu a sněhu požehnaně. Kluci chodí ve školce v punčoškách, nátělníku a triku jako tvoje, ven si přioblečou jen mikinu a kombošku, čepici, rukavice.
Zima jim podle mého není, protože u nás ve školce se v tomhle počasí na procházky chodí buď řádit na bobech, nebo vyhazovat sníh lopatama apod., prostě se hodně hýbou. Jediný problém mívám, že se jim při nějaké aktivitě shrne ta vnitřní guma u kombinézy a sníh se dostane na punčošku nad botou. Rozhodla jsem se to řešit koupí vysokých sněhulí (teď mají kvalitní vyšší boty, ale zjevně jsou pro ty hromady sněhu nízké). Do tepláků pod kombinézu bych já osobně nešla - špatně se to obléká a navíc by jim dle mého bylo fakt teplo. Ve skutečně velkých mrazech se ven stejně nechodí (vloni jsem někde četla, že MŠ můžou ven jen do -5).

Ivona