Skip to main content

Ahojte, jak řešíte nočníodkopávání? My jsme ve spacáčcích nikdy nespaly, nějak nám nevyhovovaly u nočního kojení a pak bylo léto a teď už zase holky v postýlkách chodí, tak si myslím, že spacáčky by neměly úspěch:-(( Dřív sem je šla cca po 2hodinkách od usnutí dát do přijatelnější polohy a přikrýt. ale teď začaly holky spát jaksi měkčeji a docela je tím budím, takže polohu už neřeším, i když jsou někdy dost krkolomné, a nechám holky spát tak jak jsou a přikrývám je velkou zavinkou, na peřině většinou leží..:-( Tak jsem je začala na noc docela oblíkat, mají bodýčko, ponožky, overálek a na něm pžamko, všechno jen z tenké bavlny, ráno jsou teplunký, takže asi vše O.K., ale když hned neusnou, což se někdy stane, tak se v tom zas pěkně rychle zpotí:-(( Nemáte vy nějakej lepší a osvědčenej fígl? Díky za rady:-) Zuzka

my tedy taky nikdy neměli

Obrázek uživatele Janact

my tedy taky nikdy neměli spacáky,.. teď už nám budou 2roky.

řeším to také teplejším oblečením na noc. Mají bodýčko s dlouhým rukávem, ponožky a overálek na spaní s plnou nožičkou,. ráno jsou většinou hezky teploučcí.
Než jdu spát přikreju je, a přes noc to neřeším, pokud se v noci vzbudím, zajdu tam a přikreju je. Teď poslední dobou mi přijde, že část noci, kdy spí nejtvrději se již neodkopávají a taky mi přijde, že se někdy sami zachumlají.
Někde jsem četla,že snad kolem 3roku, jsou již děti schopné se samy zase přikrýt.

Ahoj, taky bych dala

Obrázek uživatele Olitwins

Ahoj, taky bych dala spacackum jeste sanci, moje holky v nich taky normalne chodi... v postylce a i kdyz je vyndam (dokud je rychle nerozepnu, aby si ho sundaly...)

ahojky, u nás také pytel na

ahojky,
u nás také pytel na spaní nehrozí, kluci by se zbláznili, bydlíme v rodinném domku a
i přesto, že topíme a myslim, že je v ložnici dost teplo, tak byli kolikrát studení, protože odkopaní jsou okamžitě, jen co je přikryju, tak jsem nakoupila fleesové overálky a pod dostávají bodýčko a po ránu jsou pěkně teploučcí a máme klid, vim, že jim je v tom příjemně a tak mi ani nevadí , že jsou okamžitě odkopaní:-(( ahoj denisa

a co jeste zkusit ty spacaky?

Ahoj Zuzko, nasi uz take v postylkach chodi - i venku po vyndani z postylky si vykracuji ve spacacich kolem nabytku jakoby nic :-), tak bych to mozna s temi spacacky u vas jeste zkusila, zas pak muzes byt v noci klidnejsi, ze se Ti neodkopou.
ahoj Hanka