Skip to main content

Domeček pro děti

Obrázek uživatele dadap

Ahojky všem, naše dětičky si začaly stavět v pokojíčku domeček. Vytahají matrace z postelí a v rohu místnosti staví domeček zapřený o postel, mají tam i polštáře a peřiny. Moc rádi bychom jim koupili domeček na vánoce. Líbí se mi plastový červeno-žlutý (marian plast), stojí kolem 2200,-. Přemýšlíme, že bychom nějaký domeček udělali do rohu místnosti, ale nějak nemáme inspiraci. Plastový kupovat nechcem, za ty peníze by měly děti spoustu dárků. Máte někdo nějaký domeček doma? Ať už plastový, domácí výroby nebo atan - vydrží??? Děkuji Dáša :-)

Plastový domeček

Ahojky, my jsme našim klukům(21m)o prázdninách pořídili tento plastový domeček http://vikihracky.cz/index.php?id_sekce=42 Je opravdu SUPER!! Sice stojí kolem 2500Kč, ale je opravdu kvalitní a vydrží hodně, protože kluci ho opravdu nešetří. Bouchají do něj hračkama, lezou na dvířka, stojí na dvířkách apod. Sice jsme jim museli zavázat okýnka, aby je pořád neotevírali, protože z nich vyskakovali po hlavě a vzájemně si přiskřípávali prsty, ale i tak je to paráda a hodně si v něm kluci vyhrají. Jedno okno nemá okenice-dá se k němu připojit stoleček - jako pultík, ale ten nepoužíváme a okno máme u zdi aby nevyskakovali :o) Sestra má pro syna ten kartónový, ale po naší hodinové návštěvě jsem usoudila, že by nám déle něž pár dní nevydržel. Měli jsme krabici i stan, ale to také není ono a časem stejně nevydrží. Prostě domeček je domeček a po pravdě, pořád se mi nechtělo dát tolik peněz za plastový domek, ale teď jsem ráda, že ho máme, kluci jsou šťastní a rozhodně toho že jsme ho koupili nelituji. Všem ho doporučuji :o) krásný den ahoj Ivana.

my dáme holkám k vánocům

Obrázek uživatele LucieR

my dáme holkám k vánocům tento kartoénový, snad vydrží,je jim teprve rok :-)
http://www.space4kids.cz/katalog/detsky-nabytek/kartonovy-domecek-casa-c...

Ahoj Dášo,

Obrázek uživatele Ester-u2

U nás mají kluci stan,v něm bazén,míčky,různě si tam nastěhovávají věci,polštáře,zrátka tam hospodaří.
Vypadá to takto http://ester2.rajce.idnes.cz/Rijen%2CListopad_2010/#U2-3.jpg
Stan nám vydržel pár měsíců,ale vzhledem k tomu,že si tam kluci opravdu vyhrají,tak pod stromečkem najdou stan znovu.Objednala jsem tento http://www.sisinka.cz/detail.php?zbozi=1347882.O nějakém domečku uvažuju také,ale až příští rok,kdy ho budou mít kluci na zahradě.
Ahoj Ester

Ahojky, moje sestra měla pro

Ahojky,
moje sestra měla pro kluky udělaný domeček z velké kartonové krabice (pevnější karton) Stačí vyřezat dveře a okna a můžeš i pomalovat, nebo polepit obrázky aby vypadal hezky. Bylo to úplně supr a vydržel dost dlouho. Jen je docela problém sehnat tu krabici, sama se pokouším sehnat také pro moje dvojky, ale zatím neúspěšně.
Papa Lenča

Ahoj, nám stan také nevydržel

Obrázek uživatele renataa

Ahoj, nám stan také nevydržel dlouho, asi 3 dny. Také máme 2 roky.

re

Ahoj, stan nevydrzi.... My sme kupili tu trojkombinaciu (stan, wigwam a tunel), postavila som zatial iba ten stan iglu a hned v ten isty den na nom zlomili tycku. Strasne sa im pacilo ze sa v tom da gulat ako v guli. Dalo sa to sice opravit lepiacou paskou, ale prevracali a lamali to stale, tak sme stan po cca dvoch tyzdnoch znovu zlozili a schovali, mozno neskor budu mat viac rozumu. Nasi maju dva roky. Ahoj, Martina