Skip to main content

Kalhoty do sněhu

Obrázek uživatele Janact

Chci se zeptat, zda mi někdo poradí jaké kalhoty koupit do sněhu, na bobování? Které se nepromočí? Máte nějakou osvědčenou značku? Případně, zda mi můžete napsat přímo odkaz, kde jste kupovali? Je toho spousta, ale osvědčené nemám žádné, jelikož děti byly ještě vloni v kočárku.
Moc děkuji za Vaše zkušenosti.
J.

Ahoj, určitě je lepší

Obrázek uživatele renataa

Ahoj, určitě je lepší kombinéza. Myslela jsem, že letos užijeme i kalhoty a bundy, ale s prvním sněhem vidím, že kombinéza bude mnohem lepší. (také záleží kde bydlíte, a jak budete trávit volný čas)

Ahoj, pokud chceš samostatný

Ahoj,
pokud chceš samostatný komplet, kalhoty a bunda zvlášť, tak doporučuji TCM. Je to 3v1 dá se tedy využít i jako kombinéza. Já si je nemohu vynachválit Jinak pokud kombinéza tak máme také značku YDI jako psala Majda. Je perfektní a nepromokavá.

Wolf, Kugo a kombinézy Ydi

Ahoj, používám výše uvedené a jsem spokojená já i děti.
M.

ahoj, já nakupuji převážně v

Obrázek uživatele Ifka123

ahoj, já nakupuji převážně v KIKu, koupila jsem tam super gatě, takové nepromokavé, pogumované, jsou tedy slabounké, ale dám punčoše, tepláčky a potom tyto, mají kšandy.... dvojčatům je pár dní přes 18m, vloni kočár, letos to bude už lítačka sněhová
jinak v KIKu mají i krásné kombinézky, soupravy.
Plus jsem pořídila zateplené nepromokavé kalhoty, uvnitř fleece, stahovací v pase i u kotníků, stály tuším po 219 Kč
ale to u nás v takovém obchůdku (prodávají "prý" zabavené zboží z celnice), ceny příjemné, zboží širokého sortimentu. Ale pro děti i dospělé, od spodního prádla, přes kalhoty, mikiny, až po bundy,.....boty Essi, sezonně obměňují
nevím, odkud jsi