Skip to main content

Velikot postele pro 2-3leté děti

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jaké pořizujete postýlky pro vaše děti, když už nespí v klasické postýlce?
Ty kratší (třeba z Ikei), nebo rostoucí? Nebo rovnou klasickou velkou postel, patrové? Líbí se mi řešení pokojíků od firmy Domastav. Nemáme nějak moc velký byt a líbí se mi, že lze mít postel klasikou nízkou a až děti povyrostou, tak dokoupit zvyšující prvky a pod postelí vznikne další prostor pro hraní nebo pro něco jiného, ale tyhle postele, se nedají prodlužovat. Jak to máte vy?

Re:

Ahoj když byl klukům rok a půl,začali přelézat postýlky,tak jsme koupili zrovna velké postele(takové úplně klasické,levné,obyčejné),ani z nich nepadali a mají dost místa na rozvalování.A až půjdou do školy,tak bych pro ně chtěla patrové postele,kvůli úspoře místa,aby se jim tam vešli 2 stoly.Pro nás by byli prodlužovací postele zbytečné,jsou strašně velicí a rychle rostou.

Re:

Ahojky, klukům jsou 2 roky a kupujeme jim normální postele 90x200 které se dají dát jak vedle sebe, tak poskládat nba sebe jako patrové...příjde mi to jako velmi dobré, protože zatím bych měla strach je pustit na patrovku, ale později bychom určitě kupovali patrovou postel, neboť máme malý pokojík. Takže si ušetříme peníze a máme jakoby postel 2v1 :) Navíc mi příjde nesmyslné kupovat rozměrově "mezi postele"...na co? Těch pár cm je přece fuk a pak by se stejně museli kupovat velké...no ne? :) Tak se ušetří peníze za další postele....koukej třeba tady mají v Ikea ty 2v1 a za super cenu.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70161061

Tak ať dobře vyberete.
Míša