Skip to main content

Fusaky do kočárku

Ahoj holky,
chtěla bych se Vás zeptat a zároveň Vás poprosit o radu. Naši kluci budou mít v lednu 2 roky a nevím, jestli má smysl pořizovat na zimu fusaky do kočárku nebo ne. Kluci už sami v pohodě chodí, ale kočárek ještě pořád dost používáme. Máme Jané powertwin a nevím, jestli se nám tam nějaké fusaky vůbec vejdou. Jak jste to řešily vy?
Předem děkuji za radu.
Petra

Re:

Ester,
rarášcci je ten správný výraz. Teď mají zrovna období, kdy na mě zkouší, co vydržím, takže je to někdy boj a jde mi z nich hlava kolem.
Ale jinak jsou to andílci, hlavně když spinkají.... neměnila bych.
Taky zdravíme klučiny.
Petra

Ahoj Peťko,

Obrázek uživatele Ester-u2

ten Emitex je výborná volba,budeš spokojená a kluci také.
Tvoji rarášci jsou o něco starší,naši jsou 24.1.Termín porodu byl krásný-22.2,ale doktor plánoval sekci kolem 8.2 a nakonec to kluci stihli ještě v lednu.Děláme si legraci,že to tam už Olík s Maxíkem nemohl vydržet...
Utíká to strašně rychle,pozdravuj klučíky,ahoj Ester

Re:

...tak jsem dnes objednala Emitex 3v1 černá-sv.modrá... tak jsem zvědavá.
Na ty fusaky Aesthetic jsem se hned na MMB dívala, ale je problém sehnat dva stejné a ještě aby nám trochu ladily ke kočárku.
Díky všem za rady.
Petra

Re:

Peto, my už máme od narození Emitex 3v1, počítám, že v zimě už budou holky převážně samy chodit (budou jim 2 v listopadu), ale když třeba budou nemocné nebo pojedeme do města s kočárem, tak fusak dáme. Je tam ten přídavný díl, a vejde se nám, my ale máme kočárek vedle sebe, ne za sebou jako je Jane.. Ty fusaky Aesthetic jsou moc pěkné, já o nich před těmi 2 roky neměla vůbec tušení.. Ale třeba na MMB je maminky hodně nabízejí, za podstatně nižší cenu než stojí nový.

Re:

Ahoj holky,
děkuji za rady. Fusaky raději pořídím, pro klid vlastní duše.
O tom fusaku od Emitexu jsem taky přemýšlela, jsem ráda, že se do kočárku vejde. Ten, co má Ester se mi taky líbí, ale nechce se mi za něj dávat tolik peněz, když je užijeme asi už jen tuto zimu.

Ester, naši kluci jsou narozeni 7.1., kolikátého jsou tvoji?

Re:

Ahoj, já mám emitex s tím nádstavcem a loni v poho s rezervou. Letos ho budem mít také a kočár mám stejný. V lednu nám budou 2, ale jsme drobné.

Re:

Ahojky,
my měli fusaky i v loni v zimě, kdy klukům bylo 2 a půl roku. Pro můj klid, že jim není zima :-) Kočár jsme používali hodně, protože kluci vůbec venku neposlechli a než je lovit někde pod autem, tak jsme jezdili v kočárku...
Mimo to občas v tom kočárku kluci usli a já si byla jistá, že jim není zima :-)
Fusaky jsme měli emitex 3v1, ale kočár montreal, takže jestli se ti fusaky do vašeho kočárku vlezou, neporadím :-(

Re:

Obrázek uživatele Ester-u2

Ahoj Petro,
máme děti podobného věku,naši kluci budou v lednu také dvouletí.
Já mám fusaky od jejich narození,tyhle
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/458-fusak_aesthetic_sport_combi
Minulý rok jsem jim přidávala ten prodloužený díl,zapínání do kočárku je snadné,ve fusaku je příprava na pěti bodové zapínání,takže jenom prostrčím popruhy.Tento rok je také budou mít kluci v kočárku,ale počítám,že budou hodně chodit a také bobovat,ahoj Ester